Medya

Behzat Ç. ekibinin Melih Gökçe’e yaptığı gönderme olay yaratabilir

Behzat Ç. dizisinin başrolü olan Erdal Beşikçioğlu, “Yeni ve eski Ankara farkının” diziye yansıyıp yansımadığı sorusunu cevaplarken Eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’e göndermede bulunarak, “Ankara’nın arafta kaldığı bir zaman vardı. Ondan kurtulmasına biz açıkçası çok sevindik” dedi.

Candaş Tolga Işık’ın programı Az Önce Konuştum konuğu olan Erdal Beşikçioğlu, Berkan Şal, İnanç Konukçu eski ve yeni Ankara’yla ilgili konuşurken yaptıkları göndermeyle dikkat çektiler.

“Arafta kaldığı dönemden kurtuldu”

Candan Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum programına konuk olan oyuncular “Eski ve yeni Ankara arasındaki farkı hissettiniz mi?” sorusunu yanıtlarken şu cümleyi kurdu; “Ankara’nın arafta kaldığı bir zaman vardı. Ondan kurtulması açıkçası bizi çok sevindirdi.” şeklinde cevap verdi. İnanç Konukçu’nun yorumu ise “Bir dönem dinozorlarla geçti. Ne diyelim işte…” ifadelerini kullandı.

“Bir grup Behzat’a bayılıyor, bir grup…”

Erdal Beşikçioğlu diziyi izleyen kişilerin iki gruba ayrıldığını söyledi, “Biz karakterleri çok seviyoruz, kendimizden çok şey koyduk. Ülkede eksik duyguları tamamlamak üzerinde çaba sarf edildi. Sanırım hedefe de ulaştık. İzleyiciler de çok sevdi. Ama sevgisi kadar nefreti de şiddetli. Bir seyirci grubu Behzat’a bayılıyor, bir grup ise keşke efsane olarak kalsaydı diyor.” diyerek açıkladı.

Başa dön tuşu