Ekonomi

Belediye çalışanlarına sürpriz promosyon! Maaşa ek 17 bin lira ödeme yapılacak! Çalışanlara promosyon müjdesi gelmeye devam ediyor!

Emeklilere ve EYT’lilere bankalardan promosyon açıklamaları peş peşe gelmeye devam ederken kamu ve özel sektör için de yeni anlaşmalar duyurulmaya başladı. Bankaların maaş müşterisini artırmak için başlattığı promosyon yarışında yüksek oranlar görülmeye devam ediyor.

İstanbul, Ankara ve Bursa’dan sonra bir belediyeden daha promosyon görüşmeleri için düğmeye basıldığı duyurulmuştu. Banka ile belediye arasında yapılan anlaşma sonrasında çalışanlara tek seferde ödenecek promosyon miktarı belli oldu. Bu kapsamda ilgili belediye çalışanlarına tek seferde 17 bin liradan fazla nakit promosyon ödemesi yapılacak. Belediye personellerini sevindiren haber duyuruldu.

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA 17 BİN 550 TL PROMOSYON ÖDENECEK!

Bankalar ile kurumlar arasında promosyon görüşmeleri devam ediyor. Son olarak bir belediye daha banka ile anlaşmaya vardı. Mersin Toroslar Belediyesi, yeni dönemde personellerine verilecek promosyon miktarını duyurdu. Yapılan görüşmeler neticesinde 17 bin 550 TL’lik maaş promosyon ödemeleri gerçekleştirileceği aktarıldı.

Her bir belediye personelinin hesabına te seferde söz konusu promosyon oranları yatırılacak. Çalışanların en iyi rakamı alması için çaba sarf ettiklerini dile getirildi. Bu kapsamda en yüksek promosyon miktarı üzerinde anlaşma sağlandığı aktarıldı. 3 yıllığına 17 bin 550 TL promosyon tek seferde ödenecek.

EN YÜKSEK MAAŞ PROMOSYONU BELLİ OLDU!

Şu ana kadar bankalar ile kurumlar arasında yapılan anlaşmalara göre en yüksek promosyon oranları belli oldu. Gazi Üniversitesi ile Halkbank arasında yapılan promosyon anlaşması kapsamında tüm üniversite personellerinde 45 bin lira promosyon verilecek. Maaş promosyonunda 45 bin lira seviyesi ile rekor miktar da görülmüş oldu.

KİM NE KADAR PROMOSYON ALACAK?

Türkiye’de bazı kurumlar ile bankalar arasında yapılan promosyon anlaşmalarına göre tüm çalışanlar için promosyon miktarı değişiyor. Kurumlara göre promosyon oranları ise şöyle

  • İstanbul, Ankara, Bursa Büyükşehir Belediyesi: 27.000 TL
  • Gazi Üniversitesi: 45.000 TL
  • Anadolu Üniversitesi: 41.500 TL
  • Türk Hava Yolları: 40.000 TL
  • Eskişehir Sağlık Müdürlüğü: 35.200 TL
  • Adalet Bakanlığı: 25.000 TL
  • Ticaret Bakanlığı: 20.000 TL

Başa dön tuşu