Ekonomi

Benzine büyük bir indirim daha geliyor! Depoları fullemek için bekleyin! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak

Araç sahipleri için sevindiren haber geldi. Petroldeki düşüş sürerken akaryakıt fiyatları için de beklenen indirim haberi geldi. Geride bıraktığımız hafta iki kez indirim haberiyle yüzleri güldüren benzinde üçüncü indirim yolda. Benzinin litre fiyatına yeni bir indirim daha geliyor. Araç sahiplerinin büyük bir merakla araştırdığı benzin ve motorin fiyatlarında indirim olacak mı sorusu bugün yanıt buldu ve benzin için indirim haberi geldi.

Petrol fiyatlarında geçtiğimiz hafta yaşanan gerileme benzine de 2 kez indirim olarak yansımıştı. Geçtiğimiz hafta benzin fiyatlarında yaşanan indirimin ardından araç sahipleri yeni haftada da indirim olup olmayacağını araştırmaya başladı. Akaryakıt fiyatlarındaki son durum araştırılmaya devam edilirken araç sahipleri indirim haberini dört gözle beklemeye başladı. Peki, 22 Kasım 2022 benzine indirim mi geldi? 22 Kasım 2022 benzinin litre fiyatı ne kadar oldu? İşte 22 Kasım 2022 güncel akaryakıt fiyatları ve indirim haberleriyle ilgili tüm detaylar…

BENZİNE KAVVALİ İNDİRİM GELİYOR

Petrol fiyatlarında yaşanan gerileme doğrultusunda geçtiğimiz hafta benzinin litre fiyatı 77 ve 75 kuruş indirimle araç sahiplerinin yüzünü güldürmüştü. Benzine üçüncü zam haberi de bugün geldi. Benzinin litre fiyatı bu gece yarısından itibaren tekrar değişecek. Bu gece yarısından itibaren benzinin litre fiyatında 1,16 TL indirim bekleniyor.

MOTORİNE İNDİRİM YOK

Benzinin litre fiyatında bu gece yarısından itibaren büyük bir indirim beklenirken gözler motorin fiyatlarına çevrildi. Son olarak 1i54 TL’lik indirim yaşayan ve litresi 24,84 TL’ye kadar gerileyen motorinde bu hafta herhangi bir fiyat değişimi beklenmiyor.

22 KASIM 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI ANKARA-İSTANBUL-İZMİR

22 Kasım 2022 Salı günü İstanbul’da akaryakıtta son durum şöyle;

Benzin fiyatı: 21.18 TL

Motorin fiyatı: 24,79 TL

22 Kasım 2022 Salı Ankara’da akaryakıtta son durum şöyle;

Benzin fiyatı: 21,32 TL

Motorin fiyatı: 24,89 TL

22 Kasım 2022 Salı İzmir’de akaryakıtta son durum şöyle;

Benzin fiyatı: 21,31 TL

Motorin fiyatı: 24,93 TL

 

Başa dön tuşu