Medya

Berdan Mardini kural ihlali yaptı, Acun Ilıcalı dava açıyor!

Survivor 2033’te Berdan Mardini yaşadığı sakatlık nedeniyle yarışmaya veda ederken, paylaştıkları Acun’u çok kızdıracak!

Acun Ilıcalı Survivor 2023 sezonu yarışmacılarını açıklarken ilk paylaştığı isim Berdan Mardini olmuştu. Ünlü türkücü yarışmaya çok iddialı bir şekilde giriş yapmıştı. Ancak işler pek yolunda gitmedi! Berdan Mardini yaşadığı sakatlık nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalırken yarışma hakkında yaptığı paylaşımları Acun’u epey sinirlendirecek!

YARIMADAN AYRILDI RÖPORTAJ VERDİ

Yarışmaya oldukça iddialı başlayan ancak yaşadığı sorunlar yüzünden orada tutunamayan ünlü türkücü Mardini; Dominik’ten Türkiye’ye döndü ve döner dönmez bir röportaj verdi. Kullandığı sözler Acun Ilıcalı’nın kulağına giderse neler olacak? Acun Ilıcalı Berdan Mardini hakkında dava açacak mı?

SURVİVORDA YEMEK VAR MI

Berdan Mardini’yle gelir gelmez bir röportaj yapıldı. Röportajda sorulan sorulardan biri ise herkesin yarışmanın ilk gününden beri merak ettiği Survivor’da yarışmacılara yemek veriliyor mu?’ sorusu oldu. Mardini’nin verdiği cevap ise herkesi çok şaşırttı. Berdan Mardini şu ifadeleri kullandı:

“Survivor’da yemek veriyor olsalar bana verirlerdi. Açlıktan birilerinin boğazını sıkacak hale geldim. Mardini’nin sözlerinin ardından Acun Ilıcalı’nın konuya ne diyeceği ise tam bir merak konusu haline geldi.

Başa dön tuşu