Medya

Berna Laçin’den sonra Reha Özcan’dan da isyan geldi! Bir kase çorba fiyatı bu kadar olmaz!

Üç Kız Kardeş dizisinin başarılı ismi reha Özcan, içtiği bir kase çorba fiyatına isyan ederek gündeme geldi!

Berna Laçin’den sonra Reha Özcan’dan da isyan geldi! Bir kase çorba fiyatı bu kadar olmaz! Üç Kız Kardeş dizisinde Sadık karakterini canlandıran başarılı ve usta oyuncu Reha Özcan son paylaşımı ile veral oldu! Geçtiğimiz günlerde aynı konudan şikayetçi olan Berna Laçin ise Reha Özcan’ın yaptığı paylaşıma destek çıktı.

Reha Özcan da pahalılıktan şikayet eden ünlülerin arasına dahil oldu. Üç Kız Kardeş dizi çekimleri için Ayvalık’ta kalan Reha Özcan izin gününde İstanbul’a gitti ve bir davet üzerine gittiği restoranda gördükleri karşısında şok oldu. Bu durumu sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

RESTORANDA ÇORBA YEMEK DE HAYAL OLDU

Geçtiğimiz günlerde havalimanında içtiği bir kahvenin 80 TL olmasından şikayet eden Berna Laçin’in ardından başka bir isyan da Reha Özcan’dan geldi. izin gününde İstanbul’a gitmesiyle bir davet üzerine restorana yemeğe giden Reha Özcan, çorba fiyatının 380 TL olduğunu görünce şok oldu ve durumu yaptığı paylaşımda şu sözlerle anlattı:

“Geçen gün İstanbul’da bir alışveriş merkezinde yemeğe davet ettiler. Pek sevmem ama yine de gittim, menüye bakınca ne güzel şeyler varmış dedim kendimce. Önce bir çorba içer devamına sonra karar veririm dedim. Çorba 380 TL’ydi! Az çorbanın yanında ekmek yedi. Bu kadar da yapılmaz.”

DAVET EDİP PARA MI ÖDETTİLER

Reha Özcan’ın yaptığı paylaşımın altına takipçilerinden birisi; ‘çorbanın içine çeyrek altın falan mı koymuşlar, davet edip bir de para mı ödettiler?’ şeklinde bir yorumda bulundu. Reha Özcan buna yanıt olarak ‘ödemedim, ama fiyatı görünce içim acıdı’ şeklinde konuştu.

BERNA LAÇİN’DEN DESTEK MESAJI

Gerçekleşen bu diyaloğun ardından geçtiğimiz günlerde hava limanında karşılaştığı kahve fiyatları ile aynı durumdan şikayetçi olan Berna Laçin de Reha Özcan’a destek çıkarak ‘hayat pahalılığı fırsatçıların eline düştü’ yorumunda bulundu.

Başa dön tuşu