Spor

Beşiktaş Kaan Ayhan için düğmeye bastı! Şenol Güneş ısrarla onu istiyor, transfer an meselesi

2022 Dünya Kupası arası devam ederken Süper Lig’deki hazırlıklar da hız kesmiyor. Dünya Kupası arasından sonra başlayacak olan lig maçları için tüm takımlar hız kesmeden hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlık maçları ve antrenmanların yanı sıra Süper Lig devlerinde transfer çalışmaları da sürüyor. Beşiktaş, kadrosuna yeni isimler katmak isterken siyah beyazlı ekibin deneyimli hocası Şenol Güneş, yönetimden savunmaya takviye istiyor. Şenol Güneş’in ısrarla istediği oyuncu ise Kaan Ayhan.

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları sürüyor. Eksikleri kapatmak ve takımdaki dengeleri sağlamak için transfer çalışmalarına ağırlık veren siyah beyazlı ekibin Milli futbolcu Kaan Ayhan için harekete geçtiği konuşuluyor. Kaan Ayhan’ı renklerine bağlamak isteyen Beşiktaş, yıldız futbolcuyu Ocak ayında kadrosuna katmak istiyor. Bu transfer için özellikle Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yoğun ısrarları var. Milli takımdaki öğrencisi için yönetime ısrar eden Güneş, Kaan Ayhan’ı takımda görmeyi çok istiyor.

BEŞİKTAŞ’TA KAAN AYHAN HAREKETLİLİĞİ

Beşiktaş’ta transfer çalışmalarına yoğunluk verilmiş durumda. Dünya Kupası arasında transfer çalışmalarına daha fazla yoğunlaşan ve takımdaki eksikleri kapatmak isteyen Beşiktaş’ın radarına Kaan Ayhan girdi. Yönetimden savunmaya takviye isteyen Şenol Güneş, Kaan Ayhan’ı işaret etti. Siyah beyazlı ekibin Kaan Ayhan transferi için düğmeye bastığı ve bu transferde ısrarcı olduğu konuşuluyor.

GALATASARAY TRANSFERDEN VAZGEÇMİŞTİ

Yıldız futbolcu Kaan Ayhan, daha önce Galatasaray’ın da radarına girmiş ancak Sassuolo’nun yüksek bonservis talebinin ardından sarı kırmızılılar bu transferden vazgeçmişti. İtalyan basınında yer alan habere göre, Kaan Ayhan için bu kez Beşiktaş devrede. Beşiktaş’ın Kaan Ayhan transferinde ısrarcı olduğu ve Ocak ayında transferi gerçekleştirmek istediği öne sürülüyor.

Başa dön tuşu