Medya

Beyaz TV’den kovulan Seren Serengil yine hastanelik oldu! Yapımcıyla kavga etti, çenesi tutuldu

Seren Serengil beyaz TV’den kovuldu. Yapımcı ile kavga eden Seren Serengil’in bir kez daha çenesi tutuldu. Peki, Seren Serengil neden kovuldu?

Beyaz TV’den kovulan Seren Serengil yine hastanelik oldu! Yapımcıyla kavga etti, çenesi tutuldu. Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil ile ilgili yeni iddia gündeme bomba gibi düştü. Bircan Bali ile büyük kavga yaşayan ve ardından çenesi tutulan Seren Serengil bu defa beyaz TV’den kovuldu. Yaptığı yorumlar ve girdiği kavgalar nedeniyle birçok kişinin tepkisini çeken Seren Serengil’in yapımcı Bilal Özbilge ile kavga ettiği ve ardından da kanaldan kovulduğu öne sürüldü. Bir kez daha çenesi tutulan Seren Serengil hastanelik oldu.

Beyaz Tv’nin sevilen programlarından Söylemezsem Olmaz da sular bir türlü durulmuyor. Arto Bircan Bali ve Seren Serengil arasında yaşananların ardından programda yeni bir iddia daha gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde bir Bircan Bali ile yaşadığı kavga sonrasında çenesi tutulan Seren Serengil bir kez daha hastanelik oldu. Bu defa yapımcı Bilal Özbilge ile kavga eden Seren Serengil’in kanaldan kovulduğu öne sürüldü. Peki, Seren Serengil söylemezsem olmazdan kovuldu mu?

SEREN SERENGİL HASTANELİK OLDU

Yorumcu ve şarkıcı Seren Serengil son dönemlerde Söylemezsem Olmaz programında yaptığı yorumlarla adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde programda sunucu arkadaşı Bircan Bali ile kavga eden Seren Serengil kendisine mobing uygulandığını iddia etmişti. Yayında yaşadığı tartışma sonrası çenesi kitlenen ve hastanelik olan Seren Serengil ile ilgili yeni bir iddia daha gündeme geldi. Bu defa programın yapımcısı Bilal Öz bilge ile tartışan Seren Serengil hastanelik oldu. Seren Serengil’in yine çenesinin tutulduğu öne sürüldü.

BEYAZ TV’DEN KOVULDUĞU İDDİA EDİLDİ

Seren Serengil ile ilgili gündeme gelen diğer bir iddia ise Beyaz TV’den kovulduğu yönünde oldu. İddiaya göre ünlü sunucu Bilal Özbilge ile yaşadığı tartışma sonrasında Söylemezsem Olmaz programından kovuldu.

Başa dön tuşu