Ekonomi

BİM’den izdiham çıkaracak indirim! Alışveriş filesini kapan koşsun, BİM 31 Ocak 2023 Salı indirimleri netleşti

BİM 31 Ocak 2023 Salı aktüel ürünler kataloğu indirimli fiyat listesi yayınlandı. Alışveriş poşetini alan koşsun, stoklarla sınırlı indirimde yok yok.

BİM’den izdiham çıkaracak indirim! Alışveriş filesini kapan koşsun, BİM 31 Ocak 2023 Salı indirimleri netleşti. BİM yeni aktüel ürünler kampanyasını duyurdu. 31 Ocak BİM aktüel kataloğu ile gelecek indirimli ürünler salı gününden itibaren raflarda yerini alacak. Yeni BİM kataloğu ile temel gıda ürünlerinde kahvaltılık ürünlerde ve daha yüzlerce Ürün çeşidinde büyük indirim var. BİM Marketin indirim kampanyasını Sakın kaçırmayın. Peki, bu hafta BİM’e neler gelecek? BİM Aktüel 31 Ocak 2023 kataloğu indirimli fiyat listesi haberimizde…

BİM marketten yine izdiham çıkaracak yeni aktüel ürünler kampanyası geldi. Türkiye’nin en büyük ve en hesaplı Market zincirlerinden olan BİM bu haftada yüzlerce ürünü çok uygun fiyat etiketi ile sizlerle buluşturuyor. BİM’de bu salı satışa çıkacak ürünler aynı zamanda Ocak ayının son kampanyası olma özelliğini taşıyor. Peki, BİM’de bu hafta neler var? BİM aktüel kataloğu ile hangi ürünler indirimde? İşte BİM aktüel ürünler kataloğu indirimli fiyat listesi…

BİM’DE BU SALI NELER VAR?

BİM 31 Ocak 2023 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirimli ürünlerin listesi açıklandı. Bu hafta BİM’de yine yüzlerce üründe dev kampanyalar sizi bekliyor. Her üründe indirime giden BİM’de özellikle kahvaltılık ürünlerde dev indirim sizi bekliyor. 31 Ocak BİM aktüel kataloğu ile gelecek indirimli ürünler şöyle:

31 OCAK BİM KATALOĞU FİYAT LİSTESİ

BİM Aktüel 31 Ocak 2023 kataloğu ile gelecek indirimli ürün fırsatları salı gününden itibaren raflarda yerini alacak ve tam bir hafta boyunca geçerli olacak. BİM market kampanyasının 2 bölümünde bu hafta bakliyat çeşitleri yer alıyor. BİM kataloğu ile gelecek aktüel ürünler kampanyasında ikinci sayfa ürünleri ise şöyle:

Başa dön tuşu