Medya

Bim’in bu fırsatını kaçırırsan çok üzüleceksin! Tek fiyat günleri başladı, ne alırsan 19.90 TL! Kampanya stoklarla sınırlı acele et!

Bim yine efsane bir kampanya ile adını duyurdu. Tek fiyat günler başladı, ne alırsan al 19,90! Stoklarla sınırlı ve 1 hafta sürecek olan kampanyaya yetişemeyen dizini dövecek!

Bim’in bu fırsatını kaçırırsan çok üzüleceksin! Tek fiyat günleri başladı, ne alırsan 19.90 TL! Kampanya stoklarla sınırlı acele et!  Bim her hafta yayınladığı indirim katalogları ile müşterileri için pek çok ürüne raflarında yer veriyor. Geniş ürün skalası ve uygun fiyat seçeneği sayesinde yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kaliteli ürün seçeneği sayesinde de herkesin beğenisini topluyor. Vatandaşlar indirim ürünlerini yakinen takip ediyor ve istedikleri ürünü indirimde gördüklerinde daha market açılmadan kapıda kuyruk oluşturuyorlar!

Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden Bim’in yayınladığı indirim katalogları birçok kişi için hobi haline gelmiş durumda. Kimi için de yaşanan ekonomik sıkıntılar ve enflasyon artışı yüzünden tam bir zorunluluk. Vatandaş pahalı piyasada alamadığı tüm ürünleri marketlerin yayınladığı indirim kataloglarında yer alan indirimli fiyatlardan alabilmek için katalog takibi yapıyor. Ancak bu seferki indirim bambaşka! Bim mobilyadan temel gıdaya, ev ihtiyacından oyuncaklara kadar pek çok üründe tek fiyat kampanyası uyguluyor. Ne alırsan al 19.90 TL!

BİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ

Bim ürünlerinde 6-13 Ocak 2023 tarihleri arasında tek fiyat geçerli olacak. İşte ürünler ve fiyatları…

49.50 TL OLAN ÜRÜNLER

Borcam kase, yağdanlık, 3lü su bardağı, dikdörtgen oval tabak, ikili havlu set, koltuk yanı keçe organizer, deri saplı organizer, üçlü kanaviçe kutusu, oyuncak yarış arabası, bil bakalım ben kimim kutu oyunu, oyun hamuru seti,hayvanlı traktör seti,sepetli hamburger ve pasta seti, 3in 1 şarj kablosu.

119 TL OLAN ÜRÜNLER

Akıllı bileklik, ekran büyütücü, kablosuz speaker, şarjlı doğrayıcı, organizerli kahvaltılık, çay seti, siyah metal bulaşıklık, 2’li borcam kare tepsi, cam kurabiyelik, kadın spor ayakkabı, robot araba, sırt çantası,

79.50 TL OLAN ÜRÜNLER

Siyah fincan askılık standı, kadın cüzdan, büyük deri saplı keçe organizer, şarj edilebilir el feneri, büyük beden eşofman altı kadın ve erkek, temizlik seti, ahşap satranç takımı, 3’lü arabalar, kıyafeti değişen bebek, bere kadımı kız ve erkek çocuk, güzellik seti.

19.50 TL OLAN ÜRÜNLER

Sufle kabı, basmalı değirmen tuzluk, limon pres, silikon hazneli yağlık, kaşıklı cam baharatlık, dekoratif çay bardağı seti, ev patiği, bulaşık altlığı, tabanlık, turşuluk/zeytinlik, mısır kovalı pipetli bardak, sürahi, 3 bölmeli organizer, barbie, çerçeve puzzle çeşitleri, kalp sürpriz yumurta, böcek arabalar, oyun hamuru, hareketli gözler oyuncak.

Başa dön tuşu