Ekonomi

Bir çırpıda rahatlatan çalışan desteği duyuruldu! O banka 137,5 TL karşılığında 25 bin TL’lik kredi hizmeti sunacak!

Özel sektörün stresli çalışma şartlarını göz önünde bulundurarak yeni bir kampanya düzenleyen kamu bankası Halkbank, aldıkları maaşlar ile ay sonlarını getiremeyen çalışanların yüzlerini güldürdü. En temel ihtiyaçlarını karşılama noktasında dahi sıkıntıya düşen özel sektör çalışanlarının bütçelerini destekleyeceğini belirten Halkbank, yeni kampanyasına ilişkin detayları paylaştı.

Özel sektöre bağlı olarak istihdam edildiğini ispat eden, bankacılık geçmişi kritik seviyelerde olmayan ve uygun kredi puanına sahip olan tüm çalışanların yeni kredi ürünü için başvuru oluşturabileceklerini belirten kamu bankası Halkbank, 70 bin TL üst limitli kredi ürünü ile ilgili önemli bilgiler verdi.

HALKBANK ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINI UNUTMADI!

Memur, emekli ve eczacı statülerinde olan vatandaşlar için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleyen kamu bankası Halkbank, bu kez de özel sektöre bağlı olarak çalışan tüm meslek grupları için müjdesini verdi. Artan geçim sıkıntısı nedeni ile zor günler geçiren ve bu yüzden de bütçe desteğine ihtiyaç duyan çalışanlara 70 bin TL’ye kadar nakit ödemeler yapacağını belirten Halkbank, yeni ürününe ilişkin detayları paylaştı.

70 bin TL’lik üst limit ile düzenlemiş olduğu çalışan kredisi ürününün başlangıç faizini yüzde 1,89 olarak açıklayan kamu bankası Halkbank, üründen destek alan ve bu yüzden de borçlanan vatandaşlara 36 ay vade avantajının tanımlanacağını belirtti.

HALKBANK ÇALIŞAN KREDİSİ DETAYLARI

Halkbank tarafından düzenlenmiş olan düşük faizli, uzun vadeli çalışan kredisi ürünü, artan geçim dertleri sebebi ile uykuları kaçan özel sektör çalışanlarının yüzlerini güldürdü. Kamu bankasının güvencesi ile bütçelerinin desteklenmesini isteyen çalışanlar, ürüne ilişkin detaylı bilgileri araştırmaya başladı.

Kredi ürününden destek almak isteyenler için maliyet hesapları yapan Halkbank, yüzde 1,89 faiz oranı ve 36 ay vade karşılığında 25 bin TL’lik nakit desteğini almak isteyen çalışanların, aylık 1.038,82 TL tutarında taksit ödemesi yapmaları gerektiğini belirtti. Kredi başvurusu kapsamında bir kereliğe mahsus olmak üzere 137,5 TL’lik tahsis ücretinin alınacağını belirten banka, müracaatların şubeler aracılığı ile yapılabileceğini ifade etti.

Başa dön tuşu