Medya

Bir Küçük Gün Işığı dizisi bitti mi? Kahreden haber

Bir Küçük Gün Işığı dizisi kısa sürede izleyenlerin dikkatini çekmiş ve Fırat ile Elif’in sahneleri ekranlara adeta damga vurmuştu. Fakat Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm hakkında haber bekleyenler üzülebilir…

ATV’de sevilerek izlenen Bir Küçük Gün Işığı 17. bölüm ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Seyircinin yüreğine dokunmayı bilen dizide izleyicilerin şaşkına dönmesine yol açan bir gelişme oldu.

Şeyma Korkmaz, Seray Kaya, Esra Dermancıoğlu, Sinem Ünsal, Tuğçe Açıkgöz ve Azra Aksu gibi başarılı isimlerin olduğu kadroya sahip olan Bir Küçük Gün Işığı ekranlarda fırtına estiriyor.

Fırat, Güneş ve Elif karakterleri Bir Küçük Gün Işığı dizisinde gönüllere taht kurdu.

Pazartesi akşamı Bir Küçük Gün Işığı 17. bölüm yayınlanmasıyla birlikte iyice heyecan arttı. Geçtiğimiz Pazartesi yayınlanan bölümde Fırat ve Elif’in nikahının olduğu esnada Fırat’ın babasının kendisini Fırat’ın ittiğini söylemesi beklenmedik bir gelişme olmuştu.

Bir Küçük Gün Işığı dizisi 18. bölüm

Bir Küçük Gün Işığı 18. bölüm beklenirken dizinin ara verdiğine dair bir dedikodu ortaya çıktı. Elif’in nikah masasında vereceği cevabı merak eden seyirci Bir Küçük Gün Işığı 18. bölüm için maalesef iki hafta beklemek zorunda kalacak. Diziye iki hafta süreyle ara verildiği öğrenildi.

Başa dön tuşu