Medya

Biraz da aşk! Yargı dizisinin yeni bölümünde Ceylin ve Ilgaz gözlerden kalpler çıkaracak kiss ile geliyor

Sema Ergenekon’un Kaleme aldığı yargı dizisi pazar gecelerine damga vurmaya devam ediyor. Bir türlü bitip tükenmek bilmeyen olaylardan bunalan izleyici bu hafta aşk sahneleri ile biraz da olsa nefes alacak.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı yargı dizisi yeni sezonu ile de ekranda fırtına gibi esiyor. Pazar akşamları ekrana gelen ve reyting rekorları kıran dizi de son dönemlerde bitmek tükenmek bilmeyen olaylar izleyicilerin canına resmen tak dedi. Ancak Senarist Sema Ergenekon izleyiciden gelen tepkiyi duydu ve bu hafta bir aşk dokunuşu yaptı. Dizide gerilim ve dram sahnelerinin yanında bu hafta aşk sahneleri izleyicinin gözünden kalpler çıkaracak.

Yargı 11 Aralık Pazar akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Merdan dedenin tutuklanması ekran başında izleyicileri gözyaşlarına boğacak nokta ise yeğeni ile Ilgaz arasında kalacak. Eşine yalan söylemek istemeyen Ceylin bir kez daha sıkışıp kalıyor. Ancak yargı dizisinin yeni bölümü fragmanını izleyenler aşk dolu sahnelerle de mutlu olacak. Çünkü Ilgaz ve Ceylin birazcık kafa dağıtmak üzere İstanbul’dan uzaklaşıyor.

Ceylin ve Ilgaz’ın Kapadokya yolculuğu

11 Aralık Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak yargının yeni bölümünde Ceylin ve Ilgaz romantik bir Kapadokya kaçamağı yapıyor. Yaşanan sorunlardan bunalan çift Biraz nefes almak için tatile çıkıyor. Tabii ki tatil boyunca aşk dolu sahneler izleyicileri bekliyor.

Yargı 47. bölüm fragmanı

Yargı 47. bölüm fragmanını izleyenlerde bu durumdan son derece memnun. Sürekli aksiyon ve Dram sahneleri görmekten yorulan izleyiciler birazcık Ceylin ve Ilgaz aşkını yaşamak istiyor. Dizinin hayranlarını sesini duyan Sema Ergenekon da bu hafta kalemini konuşturuyor.

Arkada kalan sorunlar bitmiyor

Ceylin ve Ilgaz sürpriz kaçamak tatilleri ile bir yandan kafa dağıtırken bir yandan da arkada sorunlar devam ediyor. Parla’nın işlediği cinayeti üstlenen Merdan cezaevine giriyor. Ceylin Cinayeti kimin işlediğini biliyor ancak ilk etapta susmayı tercih ediyor. Peki, Ceylin bundan sonra ne yapacak Ilgaz’a dürüst olacak mı?

Yargı 47. bölümü ile bu akşam Kanal D’de…

Başa dön tuşu