Ekonomi

Borcu Olanlar Dikkat! 150.000 TL’ye Kadar Şartsız Koşulsuz borç ödeme

Bankaların talep ettiği borç verme talimatlarını yerine getiren 3 banka borcu kapatmak için kredi veriyor. Kredi çekme konusunda bankada kara listede değilseniz ya da herhangi bir yerle hacizlik durumunuz yoksa borçlarınızı kapatmak için 150.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
Eski dönemlerde bankalar şartları yerine getiren müşterilere düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyordu. İhtiyaç kredisine ihtiyacı olan vatandaşlara koşulları yerine getirmesi halinde bankalar 150.000 liraya kadar kredi veriyor. Bankaların öne sürdüğü şartlara uygunsanız dilediğiniz zaman kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi çekmek için kredi notunuzun en az 1100 ve üzeri olması gerekiyor.

Bazı durumlarda bankalar kredi için herhangi bir mal varlığınızı ipotek göstermenizi isteyebilir. Bununla birlikte birkaç banka da kefil şartı öne sürüyor. Tüm bu bahsi geçen şartları sağlıyorsanız ve daha önceden bankalarla herhangi bir problem yaşamamışsanız anında 150.000 liraya kadar kredi çekip borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Alternatif Bank Borç Kapatma Kredisi Şartları

Alternatif Bank kredi çekmek için başvuru yapan vatandaşlara 3 ay vadeli 150.000 lira kredi imkanı sağlıyor. Başvuru sahiplerinden gelir belgesi ve kimlik kartı bilgileri talep ediliyor. Kredi başvurusu bankadan onay alırsa ve değerlendirme sonucu olumlu olursa 150.000 lira krediniz 1 ila 4 gün içerisinde kişisel banka hesabınıza yatırılıyor.

Alternatif Bank’ın kredi başvurusu yapan kişilere sağladığı avantajlar saymakla bitmiyor. Kredi şartlarını tamamen yerine getirirseniz ve zamanında geri ödeme taahhüttü verirseniz geri ödeme süresi esnetilebiliyor. Vade kredi tutarına göre değişkenlik gösteriyor. 50.000 TL’ye kadar kullanılan kredi maksimum 36 ay, 50.000 ve 100.000 arası kullanılan kredide vade süresi de maksimum 24 ay oluyor. Bunun üzerinde olanlarda ise vade şartları duruma göre daha esnek olabiliyor.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Şartları

Şekerbank da ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara şartlara uygun olunması halinde kredi veriyor. Banka şubesine kredi çekmek için başvurduğunuzda 36 ay vadeli 150.000 lira kredi alabiliyorsunuz. Şayet kredi onay alırsa 3 ay ertelemeli özelliğinden de yararlanabiliyorsunuz. Başvuru yapanların bazı şartları sağlaması gerekiyor. İhtiyaç kredisi almak isteyenler bankanın talep ettiği şartları yerine getirdiği takdirde aynı gün kredi çekebiliyorlar. Ayrıca banka kimlik bilgileri, gelir belgesi ve daha önce bankalarla herhangi bir sorun olmadığına dair belge ibraz etmenizi ediyor.

Şekerbank’tan 150.000 lira kredi kullandıysanız ve emekli iseniz emekli maaşınızı da aynı bankadan alabilirsiniz. Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyanlara daha yüksek dereceden kredi veriliyor. İlk 3 ay vadeli kredi sonrasında 36 ay vade olarak kişinin hesabına tanımlanıyor.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi Şartları

Vafıkbank ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi veriyor. 150.000 liraya kadar nakit kredi başvurusu yapmak için sahip olduğunuz gayrimenkulü göstererek kredi alabiliyorsunuz. Bu kredinin vatandaşlara sağladığı özellikler arasında 36 aya kadar vade ile aylık ya da 3 aylık değişken taksitlerle geri ödeme imkanı sunmaktadır. Ayrıca kredi çekebilmek için düzenli geliriniz ve olumlu kredi notunuz olması gerekiyor. Buna ek olarak teminat karşılığı olarak da kredi kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank 150.000 lira ihtiyaç kredisi alanlar Vakıfbank’ın diğer imkanlarından yararlanabiliyor. Eğer hesabınızı aynı bankaya taşırsanız bir defada para çekme limit oranınız da artıyor. Bununla birlikte emekliyseniz ve maaşınızı ilgili bankaya taşırsanız banka size diğer kredi çekim işlemlerinizin geri ödeme vadesini uzatabiliyor. Başvuru sahipleri hayat sigortalı ya da hayat sigortasız olarak değişik faiz alternatifleri ile kredi kullanabiliyor.

 

Başa dön tuşu