Ekonomi

Bu haber emeklilere göbek attırır, kimlik kartına 85 bin TL yatırılacak! Nasıl ödeneceği hakkında bilgi almak için tıklayın!

Emekli vatandaşı çok sevindiren haber o bankalardan geldi. TC kimlik numarası ile başvur yapın, 88 bin liraya varan ödeme almaya hak kazanın. Ödeme detayları haberin devamında…

Bu haber emeklilere göbek attırır, kimlik kartına 85 bin TL yatırılacak! Nasıl ödeneceği hakkında bilgi almak için tıklayın! Borcu olan ve nakit sıkıntısı çeken emekli vatandaşlara müjde. O bankalardan TC kimlik numaranız ile başvuru yaptığınız taktirde 88 bin liraya kadar yapılan kredi ödemelerinden faydalanma hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya detayları haberin devamında…

NE KADARLIK ÖDEME ALDIĞINIZI ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY

Emekli maaşı bulunan ve o bankadan alan müşteriler için yeni bir kampanya daha geldi. Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar TC kimlik numaraları ile başvurularını gerçekleştirdiği taktide bankaların kendilerine sundukları 88 bin lira nakit ödemesinden faydalanmaya hak kazanabilecek. Emekli maaşını kamu bankalarından alan ve acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, TC kimlik numaraları ile yaptıkları başvuru yaparak işlemlerini tamamlayabiliyor. Yaptıkları başvuruların arından ne kadarlık kredi hakkından faydalanabildiklerini ise kolayca öğrenebiliyor.

ZİRAAT BANKASI

Yeni yılda emekli olacak olan vatandaşlar için bankalardan açıklamalar yapılmaya başladı. Kampanya detayları en çok merak edilen bankaların başında ise Ziraat Bankası geliyor. Her yıl olduğu gibi yeni yılda da müşterilerini memnun etmeyi başaran Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi hakkında detayları paylaştı. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar için gelir belgesi şartı aranmadan düşük faiz imkanı ile bankanın emekliler için sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

VAKIFBANK

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, emekli müşterileri için 88 bin TL ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Üstelik  24 ay ve 36 ay vade seçenekleri de kampanya detaylarının yanı sıra, ihtiyaç kredisine başvuru yapan vatandaşlar düşük faiz imkanından da faydalanabilecek. Emekli maaşını Vakıfbank’tan almayan müşteriler, hesap taşıma işlemini eksiksiz tamamladıkları taktirde bankanın sunmuş olduğu borç kapama gibi kolaylıklardan da yararlanabilecek.

GARANTİ BBVA

Garanti Bankası üzerinden işlemlerini yürütmek isteyen vatandaşlar için 88 bin TL’ye varan kredi fırsatı sunuluyor. Bunun yanında Garanti Bankası’nın müşteriye sunduğu 36 ay vade imanından da faydalanarak müşteriler 50 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisinden almaya hak kazanabilirler. Üstelik gelir belgesi şartı da bulunmuyor. Yakınınızda bulunan bir Garanti BBVA Banka şubesine giderek konu hakkında daha detaylı bilgi edinip ihtiyaç kredisi imkanın da daha hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Başa dön tuşu