Ekonomi

Bu şartları taşıyan kişilere müjde! 29 bin TL karşılıksız ödeme yapılacak! Hemen başvuru yapın ATM’den çekin

Şartları taşıyanlara Ziraat Bankası’ndan müjde geldi. O tarihte 29.000 TL ödeme yapılacak. Hemen başvuru yapın ödemeyi ATM’den anında çekini.

Bu şartları taşıyan kişilere müjde! 29 bin TL karşılıksız ödeme yapılacak! Hemen başvuru yapın ATM’den çekin. Ziraat Bankası Yeni yılda da müşterilerine para saçmaya devam ediyor. Başvuru şartlarını taşıyan herkese karşılıksız ve geri ödemesiz 29.000 TL nakit destek verilecek. Sadece süresi içinde başvuru yapmak yetiyor. Başvurusu onaylananlar aynı gün içinde parasını ATM’den alabiliyor. Ziraat Bankası karşılıksız ve geri ödemesiz 29.000 TL nakit destek ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Ziraat Bankası ve Sağlık Bakanlığı arasında Geçtiğimiz günlerde promosyon anlaşması sağlanmıştı. Bu anlaşma ile birlikte sağlık çalışanlarına 29 bin TL’lik promosyon ödemesi yapılacağı duyurulmuştu. O ödemeler için müjdeli haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre sağlık çalışanlarına ödemeleri bu ay içinde yapılacak. Ziraat Bankası 29.000 TL promosyon fırsatı ile ilgili detaylar da netleşti. Herhangi bir başvuru şartı bulunmuyor. Ödemeler 15 Ocak tarihine kadar sağlık çalışanlarının hesabına geçecek. Ziraat Bankası maaş promosyonu ödemesi ile ilgili merak edilen her şey haberimizde…

TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI ALACAK

Sağlık Bakanlığı, milyonlarca sağlık çalışanına müjdeli haberi geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Doktorlar hemşireler ebeler, sağlık alanında çalışan sekreterler hizmetliler tüm sağlık çalışanları Ziraat Bankası’ndan promosyon alma fırsatına sahip olacak. Ziraat Bankası’nın sağlık çalışanlarına sunacağı promosyon imkanının 29.000 TL olduğu açıklanmıştı. Ödemenin bir kısmı nakit olarak verilirken bir kısmı ise para puan olarak sağlık çalışanlarının hesaplarına yüklenecek. yani böylece sağlık çalışanları yaptıkları alışverişlerde promosyon fırsatını değerlendirmiş olacak. sağlık çalışanlarına verilecek olan promosyon ödemelerinin Tüm detayları ortaya çıktı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA PROMOSYON ÖDEMESİ DETAYLARI

Ziraat Bankası ve Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre sağlık çalışanlarına ödenecek olan promosyon toplamda 29.000 TL olacak. 3 yıllık anlaşma karşılığında verilecek olan 29 bin TL’lik promosyon ödemesinin 25 bin 200 lirasını nakit olarak verilirken 1800 lirası kredi kartına puan olarak yansıyacak. Geri kalan 2000 TL’lik tutar ise yine para puan olarak 2 ay taksitli şekilde kredi kartlarına yansıtılacak.

PROMOSYON ÖDEMESİ NE ZAMAN HESAPLARA GEÇECEK?

Ziraat Bankası tarafından Sağlık Bakanlığı çalışanlarına verilecek olan maaş promosyonu ödemelerini ne zaman hesaplara geçireceği de merak konusu olmuştu. Şu anda Antalya ve Konya’daki sağlık çalışanlarının ödemelerinin yapıldığı öğrenildi. Diğer illerde ödeme tarihlerine ilişkin ise henüz bakanlıktan ya da Ziraat Bankası’ndan bir açıklama gelmedi. Ancak Ocak ayı sonuna kadar Sağlık Bakanlığı çalışanlarına promosyon ödemelerinin tamamlanacağı tahmin ediliyor.

Başa dön tuşu