Yaşam

Bu yöntem ile aspiratörleriniz tertemiz olacak! Güç harcamanıza gerek bile yok

Kötü kokuların düşmanı aspiratörler, ama bizim düşmanımız da aspiratörler galiba. İnatçı yağ lekeleri ve gözenekli yapılar yüzünden temizlemek ne kadar zor gözükse de bu yöntemle çok rahat edeceksiniz!

Bu yöntem ile aspiratörleriniz tertemiz olacak! Güç harcamanıza gerek bile yok Aspiratörler aslında hayatımızı kolaylaştıran bazı parçalardan biri olsa da, aynı zamanda zorlaştıran sebeplerden biri de. Yapılan kızartmalar ve türlü çeşit yemeklerin kokusunun evin içerisine yayılmasını önlemesi bizler için inanılmaz bir icat. Ancak sonrasında üzerinde biriken yağ kalıntıları da göz önünde bulundurulduğunda oldukça can sıkıcı bir durum oluşabiliyor. Bu noktada sizlere kurtarıcı bir yöntemle geldik. Dediklerimizi uygularsanız eğer, aspiratör filtresi üzerinde oluşan inatçı yağ lekelerinden çok kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz!

Evet, sizler için hem kurtarıcı hem de temizliği bir o kadar zor olan bir durumu kolaylaştırmaya geldik! Aspiratör üzerinde oluşan inatçı yağ lekelerinizden kurtulmak için en basit yöntemi araştırdık ve bulduk. Bu yöntem sayesinde saatlerce uğraşmayacak, boşuna güç harcamayacak ve sonunda ortaya çıkan performans yüzünden yüzünüz düşmeyecek! İşte en pratik ve en temiz şekilde aspiratör temizliği…

MUADİLİ BULUNAN YÜZLERCE KİMYASAL

Piyasada muadili bulunan yüzlerce çeşit kimyasal temizlik ürünü bulunuyor. Ancak her maddenin bir üst seviyesi çıktığında alttaki kötüleniyor. Bu sefer insanlar bu yokken onu kullanıyorduk boşuna mı sattınız sorularını düşünmeye başlıyor. Ancak bu yöntem tek ve piyasada bulunan tüm kimyasal ürünleri sollar!

DOĞRU DUYDUNUZ

Kırk kere düşünsem yine aklıma gelmez dedirtecek bir yöntemi size açıklıyoruz, hazır olun! Aspiratör üzerinde uzun süre beklemiş inatçı yağ lekelerinden kurtulmanın yolu; lavabo açıcıdan geçiyor!

NASIL KULLANILMALI

Evet doğru duydunuz. Bir paket lavabo açıcıyı aspiratörün filtresine yayın ve üzerine kaynak su dökün. Aspiratörünüzün üzerinde birikmiş olan tüm yağlar artık yok! (lavabo açıcının kimyasal olduğu unutulmamalı, bu sebepten kullanırken havasını solumamaya dikkat edin. Önlem amaçlı mutlaka maske ve eldiven kullanın)

Başa dön tuşu