EkonomiYaşam

Bu yöntem sayesinde faturalarınız yarıya düşecek! Bu zamana kadar sır gibi saklanmış!

Herkes yüksek gelen faturalarından oldukça şikayetçi! Ancak düşürebilmek için ne yapacağını kimse bilmiyor. Sizler için yıllardır sır gibi saklanan bu yöntemi araştırdık!

Bu yöntem sayesinde faturalarınız yarıya düşecek! Bu zamana kadar sır gibi saklanmış! 2022 yılının zam yılı olduğunu pek istemesek de rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Tüm kalemlere en az bir kere yeni zam tarifesi uygulandı. Ancak faturalara birkaç kez uygulandığını biliyoruz. Ne kadar az tüketim yapsanız da metreküp başına düşen birim fiyatı oldukça yüksek. Ancak kimsenin bilmediği ve faturaları yarı fiyatına düşüren bu yöntemi sizler için araştırdık ve denedik. Sizler de hemen deneyin, asla pişman olmazsınız!

Bu malzeme herkesin evinde mevcut! Ancak işlevini kimse bilmiyor, sizler için araştırdık ve bulduk! O malzemeyi kullanarak faturalarınızı yarı yarıya düşüreceksiniz! Haydi hemen deneyin, gelen faturanızdaki rakamı gördükten sonra çevrenizdekilere bir yöntem keşfettiğinizde söz ederek hava atmaya başlayabilirsiniz!

ÇAMAŞIR MAKİNESİNE ATIN

Hazır mısınız? Faturalarınızın yarı fiyatına düşmesi için en kolay yöntemi söylüyoruz! Yapmanız gereken tek şey çamaşır makinenizin içerisine 1 kaşık karbonat atmak! Evet her şey bu kadar basit. Karbonat çamaşırlarınızın daha kısa sürede ve daha az sıcaklıkta tertemiz olmasını sağlayacak. Çamaşırlarınızı 60 derece yerine 40 derecede ve kısa program kullanarak eskisinden daha temiz ve yumuşak bir hale getirmek sizin elinizde, faturanızın yarı fiyatına düşmesi de yanınıza kar kalacak!

ÇAMAŞIR MAKİNESİNE KARBONAT ATILIR MI

Birçok insanın aklında çamaşır makinesine karbonat atılır mı sorusu oluştu. Madem hemen cevap verelim. Çamaşır makinesinde karbonat kullanmak, makinedeki kullanılan suyun pH dengesinin ayarlanmasına yardımcı olur. Bu sayede kıyafetleriniz daha temiz ve daha yumuşak olarak makineden çıkmış olur. Kimyasal kullanmayı sevmeyenler için yumuşatıcı yerine yarım su bardağı karbonatı durulama gözüne ekleyebilirsiniz. Ayrıca karbonat çamaşırlarınızla birlikte makinenizin de daha uzun süre sağlığını korumaya yardımcı olacak bir meddedir. makinenizin iyi yıkamadığını düşünüyorsanız; yarım su bardağı sirkeyi deterjan kısmına koyun ve karbonatı da çamaşırlarınızı koyduğunuz yere ekleyin ve makineyi çamaşırsız olarak çalıştırın. Sonrasında çıkan sonuca inanamayacaksınız!

Başa dön tuşu