Medya

Çaycı Hüseyin olarak tanınan ünlü oyuncu ekrana dönüyor! Alpaslan Özmol Kuruluş Osman’ın kadrosunda

Bir döneme damgasını vuran efsane dizi Çocuklar Duymasın’ın ‘Çaycı Hüseyin’i ünlü oyuncu Alpaslan Özmol, ekranlara geri dönüyor. Zaman zaman sosyal medyada gündeme gelen Özmol’un ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna katıldığı öğrenildi. Bir süredir ekranlardan uzak olan ve hiçbir projede yer almayan ünlü oyuncunun Kuruluş Osman’daki rolü ve performansı merak ediliyor.

Bir dönem izlenme rekorları kıran ve aile sıcaklığını evlerimize taşıyan yapımlardan biri olan Çocuklar Duymasın dizisinde ‘Çaycı Hüseyin’ karakterine hayat veren ve canlandırdığı bu karakterle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Alpaslan Özmol’dan hayranlarını sevindirecek haber geldi. Özmol’un şimdilerde ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olan Kuruluş Osman’ın kadrosuna katıldığı öğrenildi.

EKRANA GERİ DÖNÜYOR

Çocuklar Duymasın’ın ‘Çaycı Hüseyin’i Alpaslan Özmol’un yıllar sonra yeniden ekranda olacağı haberi sevenlerini mutlu etti. Bir süredir ekrandan uzak olan ve sakin bir yaşam süren Alpaslan Özmol’un ekrana Kuruluş Osman dizisiyle geri döneceği öğrenildi. Sevilen dizinin oyuncu kadrosuna katılan Özmol, hayranlarını heyecanlandırdı.

GÜRBÜZ ALP KARAKTERİNİ CANLANDIRACAK

4. sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkmaya devam eden ve her bölümü ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni bir isim daha katılıyor. Alpaslan Özmol, Gürbüz Alp karakteriyle Kuruluş Osman’ın kadrosuna dahil oldu.

ALPASLAN ÖZMOL KİMDİR?

27 Şubat 1976 yılında Almanya Hamburg’da dünyaya gelen Alpaslan Özmol, ortaokulda yaşadığı bazı zorluklardan dolayı eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Bir süre turizm sektöründe çalışan ve 1993 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu’na katılan Özmol, toplam 11 oyunda rol aldı. 1999 yılında ekrana gelen Ayrılsak Da Beraberiz dizisi ile TV’deki ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Efsane dizi Çocuklar Duymasın ile geniş hayran kitlesine ulaştı. Bu dizide canlandırdığı ‘Çaycı Hüseyin’ ve onun ‘Çaylarrrrrr’ repliğiyle unutulmazlar arasına ismini yazdırdı.

Başa dön tuşu