Ekonomi

Cebinde Bonus kredi kartı olanlar için açıklandı: Yaz tatilinde dev indirim yapılacak! 1000 TL cepte…

Kış ayının sonlarına yaklaşıldıkça tatil planları da yapılmaya başlanıyor. Erken rezervasyonla tatillerini ucuza getirmek isteyen vatandaşlara bir güzel haberde ETS’den geldi. Bonus kredi kartı ile tatilinizi 1000 TL daha ucuzlatabilirsiniz. Şimdi kampanyanın detaylarına bakalım.

Turizm ve seyahat sektöründe faaliyet gösteren ETS, müşterilerine güzel bir kampanya daha duyurdu Müşterilerine her zaman en kaliteli ve avantajlı tatil seçeneklerini sunmayı hedefleyen firma, bonus kartlılara özel kampanyası ile 1000 TL’lik bir destek sunacak. Peki bu kampanyadan kimler yararlanabilir? Kampanya ne zaman bitecek? Tüm soruların cevaplarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz…

KAMPANYANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya kapsamında ETS’de seçili olan otellerden, yapacağınız 7 bin 500 – 12 bin 499 TL arasındaki rezervasyonlarınızda 675 lira Bonus, 12 bin 500 TL ve üstü rezervasyonlarınızda ise 925 lira Bonus kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bunun yanında BonusFlaş karta özel bir seferde yapacak olduğunuz 2 bin TL ve üstü seyahat harcamalarınızda ek olarak 75 TL Bonusu kazanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonun tutarına bağlı bu iki kampanyayla toplam 1000 TL’ye ulaşan Bonus elde edebilirsiniz. 75 TL’lik Bonus kazanma kampanyası en çok iki kez yapılabilir.

BU TARİHİ KAÇIRMAYIN!

Alınan bilgilere göre devam eden bu kampanya için son başvuru tarihi 31 Mart 2023. Bu tarihlere kadar, Bonus kartlarıyla tek seferde yapılmış olan peşin ya da taksitli ödemeler kampanyaya dahildir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için kampanyanın süresi bitmeden harcama işlemleri öncesinde BonusFlaş mobil uygulamasının akıllı telefona indirilmiş olması gerekmektedir. Uygula indirildikten sonra Bonus kredi kartlarına has kampanyalara girilip ETS’nin kampanyasına girip “Hemen Katıl” seçeneğine tıklayarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Unutmayın BonusFlaş kart katılımı dışında kalan alışverişler kampanya dahili dışındadır.

Son olarak bahsi geçen kampanya seçili olan erken rezervasyon otellerinde 1 Nisan- 31 Ekim 2023 tarihlerindeki tatillerde, seçili olan kış otelleri için ise 19 Aralık 2022 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında olan tatillerde geçerlidir.

Başa dön tuşu