Medya

Çocuklarını evde bırakıp TikTok’ta tanıştığı15 yaşındaki çocuğa kaçan Gülizar pişman oldu! Canlı yayına gelen telefon gözyaşlarına boğdu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına 23 yaşındaki Gülizar ile 15 yaşındaki Şahin’in olayı damga vurdu. 4 çocuk annesi ve evli olan Gülizar, çocuklarını evde bırakarak TikTok’ta tanıştığı 15 yaşındaki Şahin’e kaçan Gülizar, canlı yayında eşi Hasan Akbulut ile yüzleşti. Kendisini arayan kocasıyla yüzleşmek için canlı yayına çıkan Gülizar, neden kaçtığını anlattı.

Hasan Akbulut, eşi Gülizar Akbulut’un çocuklarını evde tek başına bırakarak TikTok’ta tanıştığı 15 yaşındaki bir çocuğa kaçtığını iddia etmişti. Bu iddiaları doğrulayan Gülizar ise programın canlı yayınına katılarak eşiyle yüzleşti. Geçirdiği kaza sebebiyle ameliyat olan ve bu süreci tekerlekli sandalyede geçiren Hasan Akbulut, eşinin 4 çocuğu gece yarısı evde tek başına bırakarak evden kaçtığını anlatırken sinir krizi geçirdi.

PİŞMAN OLDU

Hakkındaki iddiaların ardından ilk olarak canlı yayına telefonla bağlanan 23 yaşındaki Gülizar Akbulut, ‘Kaçtığım kişi ergen olabilir ama evdeki kocamdan daha iyi eş oldu. Ondan daha iyi’ ifadelerini kullanmıştı. Daha sonra başından geçenleri anlatmak için stüdyoya gelen Gülizar, 4 çocuğunu geride bırakarak evden kaçtığı için pişman olduğunu söyledi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Canlı yayında eşi Hasan Akbulut’la yüzleşen genç kadının söyledikleri herkesi şaşırttı. Ablası ve babasının canlı yayına bağlanmasıyla gözyaşlarını tutamayan Gülizar’a ablasından sitem dolu sözler geldi. Gülizar’ın ablası, ‘Sen bu çocukları nasıl bıraktın Gülizar? Bunu nasıl yaptın? Ne olursa olsun evine dön’ dedi.

‘KIZIM BEN SENİN ARKANDAYIM’

Canlı yayına telefon bağlantısı gerçekleştiren babasıyla konuşurken gözyaşlarına boğulan Gülizar’ın pişmanlığı ise yüzünden okundu. Babası Menderesn Bey’in ‘Kızım sen ne yaptın böyle? Ben senin arkandayım. Evine dön. Ben seni alırım. Yanındayım senin. Ağlama kızım’ sözleriyle daha çok ağlamaya başlayan Gülizar’ın bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Başa dön tuşu