Spor

Cristiano Ronaldo transfer görüşmelerine başladı, Fenerbahçeli taraftarlar yine boş durmadı: Com to Fenerbahçe yorumları yağıyor

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda formasını giydiği Manchester United’ı hedef alan ve çok sert açıklamalarda bulunan dünyaca ünlü futbolcu Crsitiano Ronaldo’nun kulübüyle ilişkisinin kesilme noktasına geldiği iddia edildi. Yeni bir transfer için görüşmelere başladığı öne sürülen yıldız futbolcu Fenerbahçe taraftarlarını harekete geçirdi. Daha önce Fenerbahçe’ye transfer olacağı iddialarıyla sarı lacivertli taraftarları heyecanlandıran Ronaldo için ‘Com to Fenerbahçe’ yorumları yağıyor.

Fenerbahçe, daha önce Ronaldo’nun takıma transfer olacağı iddialarıyla gündeme gelmiş ve sarı lacivertli taraftarlar günlerce Ronaldo’yu beklemişti. Daha sonra bu iddiaların asılsız olduğu ortaya çıkmıştı. Ronaldo’nun Manchester United ile yaşadığı sorunlar ve geçtiğimiz günlerde kulübüne verdiği tepki nedeniyle transferinin an meselesi olduğu iddia edildi. Menajeri ile görüşme gerçekleştirdiği öne sürülen Rınaldo’nun Bayern Münih ile görüşmelere başladığı konuşuluyor.

ALMAN DEVİ İLE GÖRÜŞÜYOR

Ronaldo, geçtiğimiz günlerde spor manşetlerine bomba gibi düşen bir röportaj vermiş ve Manchester United’ı kendisine ihanet etmekle suçlamıştı. Manchester United Teknik Direktörü Erik ten Hag ile ilgili de çok ses getiren açıklamalara yer veren Ronaldo’nun kulüple ilişkisinin kesilme noktasına geldiği ve artık iplerin koptuğu konuşuluyor. Manchester United ile yollarını ayırma noktasında olan Ronaldo’nun yeni adresinin Alman devi Bayern Münih olacağı iddialar arasında. Portekizli futbolcunun menajeri Jorge Mendes’in Bayern Münih ile görüşmelere başladığı ve başka takımlarla da görüşme gerçekleştirdiği iddia ediliyor.

FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR SOSYAL MEDYAYI YIKTI

Cristiano Ronaldo’nun yeni bir takım için transfer görüşmelerine başladığına dair iddiaları gören Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medyada ‘Com to Fenerbahçe’ yorumları ile Ronaldo’yı Fenerbahçe’ye çağırmaya başladı. Dünyaca ünlü yıldız futbolcuyu takımlarında görmeyi çok isteyen sarı lacivertli taraftarlar kısa sürede binlerce tweet atarak Ronaldo için sosyal medyayı adeta yıktı. Fenerbahçe taraftarlarının Ronaldo için yaptığı paylaşımlar şöyle;

Başa dön tuşu