Ekonomi

Cumhurbaşkanı canlı yayında bizzat açıkladı! Başvuru yapan emekliye seçim öncesi ek ödeme verilecek

Emekliye ek ödeme müjdesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Canlı yayında milyonları sevinçten havalara uçuracak duyuru yapıldı. O ödemeler yarın hesaplara geçecek.

Cumhurbaşkanı canlı yayında bizzat açıkladı! Başvuru yapan emekliye seçim öncesi ek ödeme verilecek. Emekli maaşı alan Milyonlarca kişi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayında yaptığı açıklama ile sevinçten havalara uçtu. Ocak ayında emekliye %30 zam müjdesi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün katıldığı canlı yayında yeni bir müjde daha duyurdu. Emekliler başta Ziraat Bankası olmak üzere kamu bankalarından düşük faizli kredi alma şansına sahip olacak. Başvurular Yarından itibaren başlıyor ve kampanya 1 ay devam edecek. Emekliye düşük faizli kredi faiz oranları ve başvuru şartları da belli oldu.

Emekliye devlet destekli düşük faizli kredi müjdesi geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamayı canlı yayında yaptı. Emekli vatandaşlar Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilecek. Üstelik maaşını bu bankalara Taşıyan emekliye Maaş promosyonu ödemesi de verilecek. Emekli maaşı alanlar vakit kaybetmeden başvuru yapsın. Emekli ihtiyaç kredisi faiz oranları ve başvuru şartları haberimizde…

DÜŞÜK FAİZLİ EMEKLİ KREDİSİ 2023

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün gece saatlerinde TRT 1 ekranlarında canlı yayına katıldı. Erdoğan’ın ilk müjdesi ise Ocak ayında %30 emekli maaş zammı alan emeklileri oldu. SSK BAĞ-KUR ya da memur emeklisi fark etmeksizin kamu bankalarına başvuru yapan emekliler tam 40.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank emekliler için yeni Kredi paketi hazırladı. Düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası yapan kamu bankaları, 1.29’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen emekliler 36 ay vadeli kefilsiz şartsız kredi kullanabiliyor.

ZİRAAT BANKASI VAKIFBANK VE HALKBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU

Düşük faizli devlet destekli kredi kullanmak isteyen emekliler için Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank başvuru şartlarını da açıkladı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 5.500 TL ve üstlerine emekli maaşı alan, kredi notu 1200 puan ve üstü olan tüm emekliler düşük faizli emekli kredisi alabilecek. Düşük faizle kredi başvuruları bankaların şubelerinden, mobil bankacılık hizmetlerinden ya da internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilecek.

KEFİLSİZ, ŞARTSIZ, BELGESİZ KREDİ

Düşük faizli emekli kredisi kapsamında bankalar kefil şart belge istemiyor. Başvuru yapmak isteyen emekliler sadece T.C kimlik kartları ile birlikte kamu bankalarından birine giderek işlemlerini yapabiliyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank tarafından sağlanan düşük faizli uzun vadeli emekli kredisi limiti daha da arttırılabiliyor. Dilerseniz 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak kampanyadan yararlanabileceğiniz gibi 24 ay vadeli 50.000 TL üstü Kredi de kullanabilirsiniz.

Özellikle Halkbank’tan alacağınız düşük faizli kredi kampanyasında taksit seçeneklerini kendi bütçenize göre belirleme şansına da sahipsiniz.

Başa dön tuşu