Medya

Defne Samyeli ve Hadise kıyaslamasına bomba gibi Sinan Akçıl yorumu!

Hadise ve Defne Samyeli, birçok ünlü isim gibi yılbaşına sahnede girdi. Kostümleri de performansları kadar dikkat çekiciydi. Bir magazin programında modacı Muammer Ketenci bu kostümlerle ilgili gündeme oturan yorumlar yaptı. Hadise’nin eski sevgilisi Sinan Akçıl’dan da bomba gibi bir yorum geldi. Defne Samyeli’yle adı aşk dedikodularına karışan Sinan Akçıl’ın yorumu sosyal medyada olay oldu. İşte o bomba yorum…

Defne Samyeli ile Hadise yılbaşında sahne aldılar. Sevenleriyle buluşan ünlülerin performansları kadar yılbaşı gecesinde tercih ettikleri kostümlerde epey konuşuldu.

Modanın duayenlerinden olan Muammer Ketenci de konuk olduğu magazin programında kostümlere yorumda bulundu. Ketenci, yorumlarıyla gecenin en şık ve en rüküşlerini seçti.

Ketenci’nin yorumu ise Hadise için en şık, Defne Samyeli en rüküş olduğu yönünde oldu. Ketenci, Defne Samyeli’nin elbisesi için “Bu tamamen bu vücudun elbisesi değil, Defne’ye 10 üzerinden 4 veriyorum” yorumunu yaptı.

Sinan Akçıl yorumu

Defne Samyeli ile Sinan Akçıl’ın aşk yaşadığına dair dedikodular çıkmıştı. Sinan Akçıl’ın yaptığı yorum ise gündeme bomba gibi düştü. İşte o yorum:

Başa dön tuşu