Medya

Demet Akalın Fatih Ürek olayında resti çekti! Kendisine söylenenler karşısında sessizliğini bozdu! Kavga büyüyor

Ünlü popçu Demet Akalın ile Fatih Ürek dostluğuna nazar değmiş ve iki yakın dost arasında küslük olmuştu. Fatih Ürek, katıldığı bir programın canlı yayınında yıllardır konuşmadığı eski dostu Demet Akalın’a yönelik açıklamalarda bulunmuştu. Ürek’in ‘Tapılası bir kadın olmak istiyor’ sözleri karşısında sessizliğini bozan Demet Akalın, bu konuyla ilgili resti çekti ve son sözü söyledi.

İki yakın dost olan Fatih Ürek ile Demet Akalın, yılların dostluğunu tek kalemde silip attı. Uzun zamandır küs olan ikiliden Fatih Ürek, katıldığı programın canlı yayınında eski dostu Demet Akalın ile küslüğü hakkında konuştu. Açıklamalarında zaman zaman Akalın’a sert sözlerle yüklenen Ürek, ‘Tapılası bir kadın olmak istiyor’ diyerek eski dostuyla barışmalarının artık imkansız olduğunu söyledi. Fatih Ürek’in bu sözleri karşısında sessiz kalmayan Demet Akalın ise bu konuyla ilgili resti çekti ve ‘Adımı onun adıyla anmayın’ dedi.

FATİH ÜREK’TEN KÜSLÜK AÇIKLAMASI

Buket Aydın ile Yüz Yüze programının canlı yayınına konuk olan ünlü şarkıcı Fatih Ürek, eski dostu Demet Akalın ile neden küstüğüne dair soruya yanıt verdi. Uzun zamandır küs olduğu Demet Akalın ile ilgili konuşan Ürek, ‘Demet Akalın kendi dengelerini düşünmek zorunda. Ne yapacağını bilemiyor. Kalıbından çıkması gerekiyor. Yanlış insanlarla temasa girdi ve onun gazına geldi. Benim için sıfırlandı. Sadece selam veririm. Kimlerle konuştuğuna çok dikkat etsin. Söylediği çok gücüme gitti. Benim onun kızına beddua ettiğimi söylemişler. Böyle bir şey mümkün değil. Çarşısı pazarı açık olsun. Egoları yüksek geldiği için benimle küsmek istedi. Tapılası bir kadın olmak istiyorsun ama maalesef tapılası bir kadın değilsin.’ ifadelerini kullandı.

DEMET AKALIN’DAN YANIT GELDİ

Eski dostu Fatih Ürek’in canlı yayında kendisi ile ilgili yaptığı açıklamalarla ilgili sorulara yanıt veren Demet Akalın ise Fatih Ürek hakkında konuşmak istemediğini söyledi ve ‘Adımı onun adıyla anmayın’ diyerek resti çekti.

Başa dön tuşu