Ekonomi

Denizbank’tan yılın fırsatı! Yüzde 0,99 faiz ile 20 bin TL’ye kadar kredi desteği verecek! Şartlar belli oldu!

2023 yılına girildiği günden bu yana gerek mevcut müşterileri gerek ise de potansiyel müşterileri için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleyen Denizbank, son dönemlerde bankacılık sektörünün en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu. Statü farkı gözetmeksizin 18 yaşın üstünde olan herkesin bütçesine yönelik kart ve kredi kampanyaları düzenleyen özel banka, zorlu ekonomik şartlara karşı tüketicilerin yanlarında yer alarak müşteri sayısını giderek artırmayı başardı.

Mart ayına girilmesi ile birlikte mevcut kampanyalarını güncelleyen ve yanı sıra kampanya portföyüne hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için yeni kampanyalar ekleyen Denizbank, yeni bir duyuru daha yayınlayarak dikkatleri üzerine çekti. Potansiyel müşterilerinin nakde olan ihtiyaçları karşısında sessiz kalmamayı tercih eden banka, düşük faizli yeni kredi kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

DENİZBANK’TAN YENİ MÜŞTERİLERİNE BOMBA GİBİ DESTEK!

Emekli, özel sektör çalışanı, kamu çalışanı, öğrenci ve diğer kategoriler altında tüketiciler için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleyen Denizbank, bu kez de potansiyel müşterileri için bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Kampanya kapsamında düşük faizli kredi desteği vereceğini belirten banka, detayları paylaştı.

Henüz müşterisi olmayan milyonlarca tüketici için yeni bir kredi kampanyası düzenleyen Denizbank, 31 Mart tarihine kadar Denizbank Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olan tüm tüketicilere, yüzde 0,99 faiz ve 12 ay vade karşılığında 20 bin TL’ye kadar kredi desteği vereceğini belirtti. 20 binin üzerinde olan nakit ihtiyaçlarına standart faizlerin uygulanacağını ifade eden banka, o zaman azami vade sayısının da 36 aya yükseleceğini bildirdi.

DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Denizbank tarafından düzenlenmiş olan düşük faizli kredi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, 31 Mart 2023 tarihine kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden müşteri olma sürecini tamamlaması gerekmektedir. Mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olma sürecini tamamlayan tüketiciler, 1 ay içerisinde yine bankanın mobil uygulamasının açılan ekranında yer alan “başvurular” kategorisinden yüzde 0,99 faiz oranlı, 20 bin TL üst limitli kredi kampanyasına yönelik talep oluşturabileceklerdir.

Başa dön tuşu