Medya

Dilan Polat eşinin jestini paylaştı, sosyal medya yıkıldı! Görgüsüzlük diyen de var, beğenip tebrik eden de

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat, tanışma yıl dönümlerine özel yaptığı jestle gündem oldu. Zaman zaman kutlamaları ve birbirlerine yaptıkları jestlerle gündeme gelen çiftin yeni paylaşımları yine olay oldu. Dilan Polat, sosyal medya hesabından eşini kendisine yaptığı jesti paylaştı. Evinin merdivenlerinden başlayarak her yerinin kırmızı güllerle dolu olduğu paylaşımlar sosyal medyada gündem oldu. Polat’ın bu paylaşımına yorum yağdı.

Dilan-Engin Polat çiftinin kutlamaları ve birbirlerine aldıkları hediyeler sık sık gündem oluyor. Evlilik yıldönümlerini, doğum günlerini, tanışma yıldönümlerini aileleri ve yakın dostlarının katılımlarıyla kutlayan çiftin kutlamaları sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Son olarak Engin Polat’ın eşi Dilan Polat’a yaptığı yeni jest yine gündemdeki yerini aldı. Mutlu bir evlilikleri olan ve bu evlilikten 2 çocukları bulunan çiftin sosyal medya paylaşımlarına beğeni ve yorum yağıyor.

EVİ GÜLLERLE DOLDURDU

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, Dilan Polat Güzellik Merkezi şubeleriyle adından sık sık bahsettiriyor. İş hayatına başarılı bir şekilde atılan ve yeni şubelerle hizmet vermeye devam eden ünlü fenomenin sosyal medya paylaşımları da sık sık gündem oluyor. Son olarak Instagram hesabından eşi Engin Polat’ın kendisine yaptığı yeni jesti paylaşan Dilan Polat, çektiği videoyla bir kez daha sosyal medyanın gündemine yerleşti. Engin Polat, evin merdivenlerinden başlayarak her yerini kırmızı güllerle doldurdu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Dilan Polat’ın eşinden gelen bu jesti sosyal medyadan takipçileriyle paylaşması gündem oldu. Twitter’da ‘Dilan Polat’ etiketi altında bu jestle ilgili binlerce yorum yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları bunu görgüsüzlük olarak yorumlarken bazı kullanıcılar ise bu jesti beğendi ve tebrik mesajları yağdırdı. Engin Polat’ın eşi Dilan Polat’a yaptığı kırmızı güllerle dolu jeste gelen yorumlardan bazıları şöyle;

– ‘Sizce ben Dilan Polat’ın paylaşımlarını izleyip depresyona girmiş miyimdir?’

– Dilan Polat’ı izlerken sakızım düştü’

– ‘Küçük romantikliklere tav oluyoruz, hoşumuza da gidiyor ama Dilan Polat’ın ve eşinin yaptıkları biraz görgüsüzlük olmuyor mu sizce de?’

– ‘Dilan Polat’a yapılan bu jest bana yapılsa ben ev nasıl temizlenecek diye düşünmekten anı kaçırırım’

– ‘Allah’ım çok değil sadece birazcık Dilan Polat şansı’

– ‘Engin saçmalamaya devam ediyor’

– ‘Engin Bey fayzla abartmıyor musunuz?’

– ‘Dilan Polat kadar sevilsek yeterdi’

– ‘Dilan Polat’ın güllerine özenmek ne ya? Hayatta daha güzel mutluluklar var’

Başa dön tuşu