Ekonomi

Doğalgaz yardım ödemeleri hesaplara geçiyor, hemen kontrol et!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen doğalgaz yardımları hesaplara aktarılıyor! Hemen kontrol et!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelere fatura, kira ve gıda gibi pek çok alanda maddi yardım desteği sağlanıyor. Bu kapsamda doğalgaz için destek ödemeleri hesaplara yatırılmaya başlandı. Sizler de hesaplarınızı hemen kontrol edin!

Binlerce vatandaşın beklediği o ödenek hesaplara yatırıldı! İhtiyaç sahibi ve dar gelirli aileler için sağlanan doğalgaz destek ödemeleri hesaplara yatırılmaya başlandı. Hemen hesabını kontrol et!

DOĞALGAZ DESTEK ÖDEMESİ KİMLERE VERİLİYOR

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından dar gelirli ve ihtiyaç sahibi olan ailelere destek ödemeleri sağlanıyor. Bu ödemelerin yapılacağı aileler seçilirken; başvuru yapan kişiler arasında bazı kriterler aranıyor. Bu kriterler arasında sosyal güvencesi olup olmadığı, hanede kaç kişi yaşadığı ve hanedeki kişi sayısına düşen maaş miktarı gibi maddeler yer alıyor.

SİVAS BELEDİYESİ’NDEN AÇIKLAMA

Tüm dünyayı etkileyen ekonomik kriz Türkiye’yi de büyük oranda sarstı. Geçim sıkıntısı çeken vatandaşın imdadına Sivas Belediyesi yetişti. Yapılan açıklamada doğalgaz destek ödemelerinde yatırılacak olan 1500 TL’nin ilk 500 TL’sinin hesaplara aktarıldığı ve kalan 1000 TL’nin de birkaç gün içersinde aktarılacağı belirtildi.

Başa dön tuşu