Medya

Doktorlar dizisinin unutulmaz ismi Zenan tesettüre girdi!

Doktorlar dizisinin başrol oyuncularından Zenan tesettüre girdi!

İnatçılığı, kararlılığı ve başarısıyla bilinen Doktorlar dizisinin efsane ismi Zenan aldığı son karar ile herkesi çok şaşırttı. Ayrıca tesettürlü hali herkes tarafından oldukça beğenildi!

Doktorlar dizisinin unutulmaz ismi Zenan tesettüre girdi! Kızlar Yurdu, Ekmek Teknesi İffet, Merhaba Hayat ve Doktorlar gibi pek çok dizide rol alan Melike Güner son olarak geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Ömer dizisinde rol alıyor. Ayrıca Melike Güner’in tesettüre girmesi gündemi oldukça sarsan onular arasında yer aldı.

ZENAN ROLÜYLE HAYATI DEĞİŞTİ

Bir zamanların en popüler dizisi olan Doktorlar dizisinde Zenan karakterini canlandırarak hayatının dönüm noktasını yaşadı. Suat ile yaşadığı aşkları dillere destan olan Melike Güner, tesettüre girdi. Tesettürlü hali pek çok kişi tarafından oldukça beğenildi.

GÖRENLER İNANAMADI

Bir dönem ne kadar meşhur olsa da her dönem ilk günkü heyecanıyla tekrar tekrar izlenmeyi başaran Doktorlar dizisinin başarılı ve güzel ismi Melike Güner’i Ömer dizisinde Çiçek rolünü canlandırıyor. Karalteri gereği tesettüre giren Melike Güner’in tesettürlü hali çok beğenildi. Birçok kişi tarafından keşke hep böyle kalsa yorumları dahi yapıldı.

Başa dön tuşu