Ekonomi

Dolarda kırılma tarihi belli oldu! Felaket tellalı az önce açıkladı, işte 1 Doların 24 TL olacağı tarih

1 Dolar 24 TL olacak. Ünlü ekonomist az önce açıkladı. O tarih belli oldu. Elinde Dolar olanlar sahip çıksın, sadece birkaç ay içinde büyük kırılma yaşanacak.

Dolarda kırılma tarihi belli oldu! Felaket tellalı az önce açıkladı, işte 1 Doların 24 TL olacağı tarih. Dolar kuruna ilişkin yorumları ile tanınan ünlü Ekonomist Selçuk geçer yeniden ortaya çıktı. Bir süredir yorum yapmayan ve sessizliğini koruyan ekonomist, doların 24 TL’ye yükseleceği tarihi açıkladı. Dolar yorumları ile yatırımcılara yön veren Selçuk geçer, parası olanların hemen dolara yatırım yapması gerektiğini söyledi. Peki, dolar ne zaman yükselecek? Dolar 24 TL olacak mı?

Uzun süreden beri dolar yorumu yapmayan ve sessizliğini koruyan ünlü Ekonomist Selçuk geçer yeni yılın gelmesiyle birlikte Yorumlarını da peş peşe sıraladı. Dolar yatırımcılarına tavsiyede bulunan Selçuk geçer, Zirve tarihini açıkladı. Elinde dolar olanların sahip çıkması gerektiğini söyleyen ünlü Ekonomist, aynı zamanda parası olanlarında dolar yatırımı yapması gerektiğini savundu. 2023 yılında Dolar’ın en çok kazandıran yatırım aracı olduğunu da iddia eden Selçuk geçer, asıl bombayı açıklamalarının sonunda patlattı. Selçuk geçer doların 24 TL’ye kadar yükseleceğini söyledi.

O TARİHTE REKOR KIRACAK

Yatırımcıların ve vatandaşların yakından takip ettiği isimlerden olan Ekonomist Selçuk geçer Dolar kuru ve borsaya ilişkin önemli değerlendirmeler yaptı. yatırım yapmayı düşünenlere döviz kurlarına yatırım yapması yönünde çağrıda bulunan Selçuk geçer, dolar ile ilgili çok önemli detaylar paylaştı. kazanmak isteyen yatırımcıların parasını hemen dolara yatırılması gerektiğini söyleyen ekonomisti, YouTube ve TV kanallarında yaptığı paylaşımlar da doların 24 liraya ulaşacağı tarihi verdi.

BÜYÜK KIRILMA ÇOK YAKIN

Televizyon ekranlarında ve YouTube kanalında yaptığı dolar yorumları ile yakından takip edilen isimlerden biri olan ünlü Ekonomist Selçuk geçer, doların 24 TL’ye ulaşacağı günü açıkladı. 2022’de Enflasyonun yüzde 84’e kadar yükseldiğini ancak doların değer kazancının %39’da kaldığını söyleyen Selçuk Geçer, 2023’ün ilk üç ayında enflasyondaki ivmenin hızlanacağını ve yeni zirvelere ulaşacağını iddia etti. Enflasyon rakamlarının hükümetten yapılan açıklamalar gibi düşmeyeceğini iddia eden Selçuk geçer, Dolar üstündeki baskının çok uzun süre sürmeyeceğini de sözlerine ekledi. 24 lira civarında Dolar kuru beklentisi olduğunu söyleyen ekonomisi, zaten doların gerçek seviyesinin de bu rakamlar olduğunu dile getirdi.

Selçuk geçer doların 24 lira olacağı tarihin de uzak olmadığını dile getirirken 2023’ün ilk üç ayında böyle büyük bir kırılmayı beklediğini ifade etti. Seçimden önce hükümetin bir süre daha Dolar kurunu baskı altında tutmaya çalışacağını Ancak bunun bir yararı olmayacağını söyleyen Selçuk geçer, dolar kurunda büyük patlamanın çok yakın olduğunu ifade etti.

Başa dön tuşu