Medya

Doya Doya Moda Ayça rakiplerinin üzerine yürüdü! Ayça, Elisa, Eda kavgası yarışmaya damga vurdu, küfürler havada uçuştu

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasında izleyenleri şok etti. Zaman zaman kavgalar ve tartışmalarla gündem olan yarışmada bu kez çok ciddi bir kavga çıktı. Yarışmacılardan Ayça, alışverişte aldığı çantayı bulamayınca ortalık bir anda karıştı. Çantasının nerede olduğunu soran ve çok sinirlenen Ayça, çantasını kimin aldığını sordu ve ‘Böyle ucuz numaralar yapmayın’ diyerek arkadaşlarına tepki gösterdi.

Doya Doya Moda yarışmacılarından Ayça, podyuma çıkmak için hazırlandığı esnada aldığı çantayı bulamayınca öfkeden çılgına döndü. Diğer yarışmacıların yanına gelen ve çantasının nerede olduğunu soran Ayça, ‘Çantamı kim aldı? Bırakın böyle ucuz numaraları’ şeklinde bir çıkışta bulundu. Ayça’nın bu çıkışı diğer yarışmacıların tepkisini çekti ve üslubu eleştirildi. Bunun üzerine Ayça daha da sinirlendi ve önce Elisa, daha sonra da Eda ile kavga etti.

DOYA DOYA MODA YARIŞMACILARI ARASINDA KAVGA

Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş’ın jüri üyeliğini yaptığı Doya Doya Moda yarışmasında kızlar arasında büyük bir kavga çıktı. Alışverişte aldığı çantayı kaybeden Ayça, diğer arkadaşlarına çantasının nerede olduğunu sordu. Çantasını kaybetmenin sinirini yaşayan Ayça’nın üslubu ve rakiplerine karşı tavırları tepki çekti. Diğer yarışmacılardan Elisa, Ayça’nın kullandığı sözlere sinirlendi ve sandalyesinden kalkarak ‘Sen hayırdır ya. Ne diyorsun sen? O ağzını düzelt. Beni mi tahrik etmeye çalışıyorsun. Sen benimle ne biçim konuşuyorsun. Yürek mi yedin?’ diyerek bağırmaya başladı. Ayça ve Elisa arasındaki kavgada küfür ve hakaretler havada uçuştu.

ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Ayça’nın çantası kaybolduğu için sergilediği tavırlara ve kullandığı sözlere sinirlenen bir diğer yarışmacı Eda ise sinirlerine hakim olamadı ve Ayça’nın üzerine yürüyerek, ‘Çantan kayboldu diye buraya gelerek herkese bağıramazsın.’ dedi. Neredeyse birbirine girecek olan Ayça ve Eda’nın yapım ekibi ve diğer yarışmacılar tarafından güçlükle sakinleştirildiği görüldü.

 

Başa dön tuşu