Spor

Dünya Kupası maçını anlatırken FETÖ’cü Hakan Şükür’ün adını anan TRT spikeri yayından alındı

2022 Dünya Kupası turnuvası devam ederken Kanada-Fas maçında 4. dakikada gelen golün ardından spiker Alper Bakırcıgil’den gelen bir yorum maçın kalan dakikalarında spiker değişikliğini beraberinde getirdi. Spiker Alper Bakırcıgil’in dakika 4’te gelen gol üzerine Dünya Kupaları tarihindeki en erken golün FETÖ firarisi Hakan Şükür tarafından atıldığı bilgisini vermesi üzerine maçın ikinci yarısını başka bir spiker anlattı.

Bilindiği gibi 2022 Dünya Kupası maçları TRT ekranlarında yayınlanıyor. Turnuvadaki karşılaşmalar tüm hızıyla devam ederken Kanada-Fas arasındaki mücadelede maçın 4. dakikasında gelen gol ile birlikte ilginç anlar yaşandı. Maçta 4. dakikada topun ağlarla buluşması üzerine TRT spikeri Alper Bakırcıgil’den gündem olan bir yorum geldi. Bakırcıgil, FETÖ firarisi Hakan Şükür’ün adını anınca ikinci yarıda maçı başka bir spiker anlattı. Bu olay üzerine spikere sosyal medyadan da tepki yağdı.

FETÖ FİRARİSİ HAKAN ŞÜKÜR’ÜN İSMİNİ ANDI

2022 Dünya Kupası F Grubu’nda oynanan Kanada-Fas maçını anlatan spiker Alper Bakırcıgil, tepki çeken bir yorumda bulundu. Maçın ilk dakikalarında gelen golün arından yaptığı yorumla tüm tepkileri üzerine çeken Bakırcıgil, ikinci yarıda yerini başka bir spikere bıraktı. Maçın anlatımı esnasında FETÖ firarisi Hakan Şükür’ün ismini anan spiker Alper Bakırcıgil’e sosyal medyadan da tepki yağdı.

KARŞILAŞMANIN İKİNCİ YARISINI SPİKER CÜNEYT KIRAN ANLATTI

Kanada-Fas maçının 4. dakikasında gelen gol üzerine maçın spikeri Alper Bakırcıgil, ‘Şunu hatırlatmak gerekiyor ki Dünya Kupası’nın en hızlı golü Hakan Şükür tarafından atılmıştı’ yorumunu yaptı. Firari FETÖ’cü Hakan Şükür’ün adını anan spiker Alper Bakırcıgil, karşılaşmanın ikinci yarısında yerini Cüneyt Kıran’a bıraktı. Maçın kalan dakikalarını spiker Cüneyt Kıran anlattı.

Başa dön tuşu