Spor

Dursun Özbek Cristiano Ronaldo açıklamasıyla son noktayı koydu! Galatasaray taraftarı Ronaldo’yu çağırıyor

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Manchester United ile yollarını ayırmasının ardından Türkiye’den yıldız futbolcuya davetler peş peşe gelmeye başladı. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları Ronaldo’yu Süper Lig’de görmeyi çok istiyor. Galatasaray taraftarlarından Ronaldo’ya davetler başlamış ve ‘Come to Galatasaray’ paylaşımları sosyal medyada rekor kırmıştı. Ancak Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten taraftarları üzen bir açıklama geldi.

Yıldız futbolcu Ronaldo, formasını giydiği Manchester United ile yollarını ayırdı. Ronaldo ile ilgili yaşanan bu gelişmenin ardından Galatasaray taraftarları sosyal medyadan Ronalda’ya ‘Com to Galatasaray’ paylaşımlarıyla çağrı yapmaya başladı. Ronaldo’nun Galatasaray’a gelmesini isteyen taraftarlardan rekor bir paylaşım geldi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise bu konuyla ilgili yaptığı açıklamayla Ronaldo transferi ile ilgili son noktayı koydu.

GALATASARAY TARAFTARLARI RONALDO’YU ÇAĞIRIYOR

Yıldız futbolcu Ronaldo’nun yeni takımının Galatasaray olmasını isteyen sarı kırmızılı taraftarlardan sosyal medyada rekor bir paylaşım geldi. Ronaldo’yu Galatasaray’a davet eden taraftarlar, ‘Come to Galatasaray’ paylaşımlarıyla yıldız futbolcuya çağrı yaptı. Ronaldo transferi ile ilgili Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e de soru yöneltildi. Özbek, bu konuyla ilgili yaptığı tek cümlelik açıklamayla transfer iddialarına son noktayı koydu.

DURSUN ÖZBEK’TEN RONALDO AÇIKLAMASI

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Cristiano Ronaldo’nun Galatasaray’a transferi ile ilgili beklentilere yanıt veren bir açıklamada bulundu. Özbek, ‘Şu anda ilgili arkadaşlarımızla da konuşuyorum. Ronaldo planlarımız içinde yok’ dedi.

GALATASARAY’IN YÜKSELİŞİ

Açıklamalarına devam eden Özbek, Galatasaray’ın 2022 Dünya Kupası arası öncesindeki yükselişine de değindi. Galatasaray’ın son haftalarda gösterdiği performansın son derece güzel olduğunu ve tüm camiayı çok mutlu ettiğini söyleyen Özbek, ‘Dolayısıyla biz de çok sevinçliyiz. İnşallah Mayıslarda, Mayıs ayında da beklenen sonuca ulaşacağız.’ dedi.

BAŞAKŞEHİR GALİBİYETİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Galatasaray’ın Dünya Kupası arası öncesinde oynadığı Başakşehir maçında aldığı 7-0’lık galibiyetle ilgili de konuşan Dursun Özbek, ‘İlk devrenin sonuna doğru 3-0’ı görünce devamının geleceği biraz belli oldu. Dolayısıyla önemli bir sonuçtu. ‘Bu sonuç camiayı da çok mutlu etti. Orada oynanan futbol da çok güzeldi. Takımın asıl performansının ne olduğunu takım orada gösterdi. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Teknik ekibe de teşekkür ediyorum. Camiayı araya girmeden önce sevince boğdular. Sağ olsunlar, var olsunlar.’ dedi.

 

Başa dön tuşu