Medya

Duy Beni dizisi final kararıyla hayranlarını yıktı! Star TV Duy Beni’nin fişini çekti

Star TV’nin sevilen gençlik dizisi Duy Beni, büyük umutlarla ekran hayatına başlamış ve ilk bölümlerde izleyicinin bir hayli dikkatini çekmişti. Yaz aylarında ekran hayatına başlayan ve kısa sürede ilgi görmeyi başaran dizinin ilerleyen haftalarda izlenme oranları istenildiği gibi gitmedi. Sosyal medyada da sürekli gündem olan ancak reytinglerde bir türlü bekleneni karşılayamayan diziden hayranlarını üzen karar geldi.

Yaz dizileri arasında en çok beğenilen ve adından sıkça bahsettiren yapımlardan biri olan Duy Beni, farklı konusu ve çarpıcı sahneleriyle sık sık gündeme gelmeyi başardı. Zaman zaman zorbalık sahneleriyle tepki çeken ve kötü yorumlar alan dizi için beklenen final kararı geldi. Her şeye rağmen bir kitlesi olan ve hayranlarının sahip çıkmaya çalıştığı dizi için kanaldan final kararı çıktı.

DUY BENİ REYTİNGLERE YENİLDİ

Başrollerinde Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Helin Kandemir gibi isimlerin yer aldığı sevilen gençlik dizisi Duy Beni, ekrana veda etti. Reytinglere yenik düşen ve daha fazla direnemeyen dizinin final kararı kaçınılmaz oldu. Star TV, uzun bir süredir reytinglerde bekleneni veremeyen dizinin fişini çekti.

DUY BENİ FİNAL YAPTI

Temmuz ayında ilk bölümü yayınlanan Duy Beni, 17 Kasım 2022 Perşembe akşamı final bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. 20. bölümüyle ekrana veda eden dizinin final bölümü de sosyal medyanın gündemine oturdu. Nefes kesen bir final bölümüyle ekrana veda eden dizinin fanlarından duygusal paylaşımlar geldi.

DUY BENİ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ekim ve Kanat arasında beklenen barışma gerçekleşiyor. Mevlüt ise Ekim’e olan hastalıklı ilgisiyle giderek tehlikeli bir hal alıyor. Kanat ise tedbiri elden bırakmamak ve güvende olduğunu bilmek için Ekim’in yanından ayrılmamaya karar veriyor. Bunun için arkadaşlarını da organize ediyor ve Ekim’den geçmişteki tüm hataları için özür diliyor. Okulda oynanacak tiyatro için tüm hazırlıklar devam ederken Melisa ise rolünü Ekim’e kaptırıyor. Bir tarafta Ayşe ise çok pahalı olan kostümünü alamadığı için üzgündür. Ayşe’nin babası Sedat ise kızına bu kostümü almaya kararlıdır ve kendisini tehlikeye atmaktan kaçınmaz. Rıza’nın duruşması da yapılır ve Rıza hapse girer. Leyla ise avukat olmak istemediği, oyunculuğa yönelmek istediğinin farkına varır ve keskin bir karar verir. Tiyatro oyununun genel provası için hazırlıklar yapılırken Mevlüt, provaya silahla gelir. Mevlüt’ün hamle yaptığı anda 2 yıl sonrasına geçilir ve Ekim ile Kanat’ın mutlu olduğu anlar ekrana verilir.

Başa dön tuşu