Ekonomi

E-Devlet Açık Kapı Başvurusu Yapanlara 1000 TL Ödeme Müjdesi! Başvurular Başladı

E-Devlet Açıkkapı başvuruları başladı! Açık Kapı üzerinden başvuru yapan herkese 1.000 TL ödeme yapılacak. Son başvuru tarihini sakın kaçırmayın. Sosyal Devlet anlayışıyla verilen karşılıksız destek ödemeleri tüm hızıyla sürüyor. Enflasyon ve döviz baskısı sebebiyle ekonomik zorluklar yaşayan vatandaşlara Açıkkapı üzerinden 1.000 TL nakit para ödemesi yapılıyor! Peki e-Devlet Açık Kapı yardım başvurusu nasıl yapılır? Açık Kapı başvurusunu kimler yapabilir? 1.000 TL nakit para desteğiyle ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle…

Son dönemde devam eden enflasyon ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor günlerden geçen dar gelirli vatandaşlar, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Valilikler, Kaymakamlıklar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile Belediyelere müracaat ederek ayni ve nakdi pek çok karşılıksız devlet desteğinden yararlanabiliyor. Şimdi de Kasım ayı içerisinde, Açık Kapı uygulaması üzerinden yardım başvuruları alınıyor. E-Devlet Açık Kapı platformu ile başvuru yapan herkese 1.000 TL Sosyal yardım ödemesi! E-devlet Açık Kapı yardım başvurusu nasıl yapılır? Açık Kapı sosyal yardımlarına ilişkin tüm bilgiler ve detaylar haberimizin devamında sizlerle.

AÇIK KAPI SOSYAL YARDIM BAŞVURUSU

Açık Kapı projesi ile 1.000 TL’ye kadar nakit para yardımı yapılıyor. Açık Kapı uygulaması üzerinden başvurular alınmaya başladı. Açık Kapı başvuruları gerek e-Devlet platformu üzerinden e-Devlet şifreleri ile gerekse Açık Kapı resmi internet adresi üzerinden alınıyor.

ACİKKAPİ.GOV.TR YARDIM BAŞVURUSU

E-Devlet şifresi olmayan vatandaşlar başvurularını Acikkapi.gov.tr adresinden de gerçekleştirebiliyor. Bu sayfada karşınıza çıkan “Başvuru Yap” butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru biçimde doldurmanız gerekiyor. Ardından telefonunuza gelen onay kodunu girerek başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.

AÇIK KAPI SOSYAL YARDIM BAŞVURUSU

Devam eden pandemi koşullarından ötürü Açık Kapı üzerinden başvuru yapan ihtiyaç sahipleri 1.000 Tl nakit para yardımı alabilecekler. Bu yardımdan yararlanabilmek için aranan tek şart ise düzenli gelirinin bulunmamasıdır. Düzenli gelire sahip olmayan, ihtiyaç sahibi konumdaki vatandaşlara Açık Kapı başvuruları ile ilk etapta 1.000 TL nakit para yardımı yapılacaktır.

YARDIM BAŞVURUSU YAPARKEN DİKKAT!

Geçmiş dönemlerde de Açık Kapı üzerinden özellikle sahte/fake linkler gönderilerek vatandaşların banka hesap bilgileri ve banka kart şifreleri dahi çalınmıştı. Bu süreçte mağduriyet yaşamamak adına girdiğiniz ve başvuru yaptığınız sitelerin güvenli olduğundan, gerçek olduğundan emin olmak zorundasınız. Bu sayfada yer verilen linkler kamu kurumlarına ait güvenilir web siteleri olup herhangi bir risk içermemektedir.

Başa dön tuşu