Medya

Ebru Gündeş Armağan Çağlayan’a destek paylaşımı yaptı: Kazanan sen olacaksın

Ünlü televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu. Sağlık durumuyla ve tedavi süreciyle ilgili sevenlerine bilgi veren Çağlayan’a geçmiş olsun mesajları yağdı. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ten de yakın arkadaşı Armağan Çağlayan’a destek geldi. Gündeş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla Çağlayan’a destek verdi ve yanında olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Başarılı yapımcı Armağan Çağlayan’ın akciğer kanserine yakalandığını açıkladığı sosyal medya paylaşımının ardından çok sayıda ünlü isimden Çağlayan’a destek mesajları yağdı. Armağan Çağlayan’ın yakın arkadaşı Ebru Gündeş’ten de bir paylaşım geldi. Bir dönem ekranların fenomen yarışma programlarından biri olan Popstar yarışmasında beraber jüri koltuğunda oturduğu yakın arkadaşı Çağlayan’a destek paylaşımı yapan Gündeş, ‘Bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından şüphem yok. Dualarım seninle.’ dedi.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Dün sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Armağan Çağlayan, ‘Herkese merhaba. Bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.’ ifadelerini kullandı.

EBRU GÜNDEŞ’TEN DESTEK MESAJI

Bir döneme damgasını vuran Armağan Çağlayan’ın da jüri koltuğunda oturduğu Popstar yarışmasının jüri üyelerinden biri olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ten de yakın arkadaşı Armağan Çağlayan’a destek mesajı geldi. Sosyal medya hesabı Instagram’dan Armağan Çağlayan ile bir fotoğrafını paylaşan Gündeş, ‘Canım Armağan’ım, güzel yürekli arkadaşım. Senin üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey olduğuna inanmıyorum. Yıllardır beyninde 3 tane klipsle 2. hayatını yaşayan benden çok daha çok daha güçlü ve inatçı olduğunu da biliyorum. Dolayısıyla bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından en ufak bir şüphem yok. Her zaman yanındayım, dualarım seninle.’ notunu düştü.

 

Başa dön tuşu