Medya

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş kızını kaçırmakla suçlanmıştı, Gonca Derin paylaştı: Kızımızı aldık

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş, eski eşi Gonca Derin tarafından kızını kaçırmak ve kızına şiddet uygulamakla suçlanmıştı. Dün geceden bu yana eski eşi Akkuş’u kızını kaçırarak şiddet uygulamakla suçlayan Gonca Derin, sosyal medya hesabı üzerinden ses kaydı yayınladı ve peş peşe paylaşımlar yaptı. Uğur Akkuş ise kızını kaçırdığı ve şiddet uyguladığına dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını, çocuklarını tatile çıkardığını ve kendisine iftira atıldığını söyledi.

Ünlü manken Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’tan şiddet gördüğü iddiaları son dönemde magazin manşetlerinde sık sık gündeme gelen bir iddiaydı. Ancak Ebru Şallı bu iddiaların asılsız olduğunu açıklamıştı. Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş bu kez kızını kaçırarak şiddet uygulamakla suçlandı. Akkuş’un eski eşi Gonca Derin, kızının kaçırıldığını iddia ederek Instagram hesabından çok konuşulacak paylaşımlar yapmaya başladı.

‘KIZIM ORTAYA ÇIKMAZSA MÜGE ANLI’NIN KAPISINDAYIM’

Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak ‘Destek rica ediyorum. Kızım kaçırıldı. Şiddet görüyor. Beni arıyor. Bulamıyoruz’ dedi. Oğlunun telefonu üzerinden kızıyla konuştuğu anlara ait ses kaydını yayınlayan Gonca Derin, ‘Lütfen kızıma bir şey olmasın. Kendi ayağına sıkma bırak çocuğumu. Kaçamazsın. Tutuklanacaksın. Yapma. Sabaha kadar buradayım. Çıkmazsa sabah Müge Anlı’nın kapısındayım’ dedi.

‘KIZIMIZI TESLİM ETTİLER’

Eski eşi Gonca Derin’in hakkındaki iddiaları karşısında sessizliğini bozan Uğur Akkuş ise sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada tüm iddiaların asılsız olduğunu ve çocuklarıyla tatile çıktığını, bu şekildeki karalama ve iftiralara artık inanılmamasını istediğini belirtti. Gonca Derin ise sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda kızının karakola teslim edildiğini duyurdu ve ‘Kızımızı Feriköy Çocuk Şube’ye teslim ettiler. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Destek olan, dua eden herkese çok çok teşekkür ederim. Sabah 5.30’da kızımızı aldık. Evimize gidiyoruz. Şükürler olsun.’ notunu düştü.

Başa dön tuşu