Medya

Ece Seçkin’den Uğur Şahin’e aşı tepkisi: Bir daha yemeyiz, hayatım karardı

Ünlü popçu Ece Seçkin’den Uğur Şahin’e aşı tepkisi geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da bir süredir tedavi gördüğünü açıklayan Ece Seçkin, “hayatım karardı” ifadelerini kullanarak takipçilerini korkuttu.

Ünlü popçu Ece Seçkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine endişelendirdi. Profesör Doktor Uğur Şahin’in aşağıda yeniden açıklamasına tepki gösteren Ece Seçkin, iki doz aşı sonrası yakalandı hastalığı ve tedavi gördüğünü açıkladı. Ünlü şarkıcı covid-19 sebebiyle hasta olduğunu iddia ederek bugüne kadar aşı yaptırmayan kişilere cahil dediği için de özür diledi.

Aşıdan sonra hasta olduğunu iddia etti

Koronavirüs salgını ile mücadelede biontech aşısını geliştiren Profesör Dr Uğur Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 3 doz aşının yeterli olmadığını savundu. Ece Seçkin Uğur Şahin’in bu açıklamasını sosyal medya hesabından paylaşarak tepki gösterdi. Ünlü popçu sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Bir daha yemeyiz o yalanları. 2. doz covid aşısından sonra hayatımın nasıl karardığını tedavim bittikten sonra anlatacağım. Etrafımdakilere aşı baskısı yaptığım için de vicdan azabı çekiyorum. Aşı seviciliğime maruz kalan ve aşı olmadığı için cahillikle suçladığım herkesten özür dilerim.” dedi.

Ece Seçkin’in hastalığı ne?

Ece Seçkin’in sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım sonrası hayranları ve takipçileri de bir hale endişelendi. ancak ünlü popçu hastalığına ilişkin detaylı bir bilgi paylaşmadı. Ece Seçkin yaptığı açıklamada tedavisi tamamlandıktan sonra detayları anlatacağını söyledi.

Başa dön tuşu