Yaşam

Efsane Cuma indirimleri Türkiye’de izdiham yarattı! İnsanlar birbirlerini ezdi, raflar dakikalar içinde bomboş kaldı

Efsane Cuma, Muhteşem Cuma indirimleri Türkiye’de izdiham yarattı. İstanbul’da pek çok AVM’de indirimden yararlanmak isteyen vatandaşların sabahın ilk saatlerinde kapıların önünde beklemeye başladığı görüldü. AVM’lerin açılış saatinden önce kapıların önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar saat 10.00’da AVM2ler açıldıktan hemen sonra adeta içeri akın etti. İndirimli ürünlerin kapışıldığı bazı mağazalarda izdiham yaşandığı görüldü.

Muhteşem Cuma indirimi kapsamında istedikleri ürünleri indirimli fiyattan almak isteyen vatandaşlar adeta birbirlerini ezdi. İndirimden faydalanmak için mağazadaki ürünlerden ikişer ikişer aldığı görülen vatandaşlar ödemeler için de uzun kuyruklar oluşturdu. İstanbul’da bazı alışveriş merkezlerinden gelen görüntüler yoğunluğun boyutunu da göstermiş oldu. Askı ve reyonların bomboş kaldığı görüldü.

ASKILARDAKİ ÜRÜNLERİ KAPIŞTILAR

İstanbul’daki pek çok alışveriş merkezinde indirim çılgınlığı yaşandı. Efsane Cuma indirimlerinin başladığı mağazalarda vatandaşların ürünleri ikişer ikişer alarak kasaya yöneldiği görüldü. Kapıların açılmasıyla birlikte mağazalara koşarak giren vatandaşlar askı ve reyonlardaki tüm ürünleri hızlıca kaparak rafları boşalttı. Zaman zaman yoğunluk sebebiyle karışıklığın yaşandığı mağazalardaki kalabalık sosyal medyanın da gündemine oturdu.

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

AVM’lerin açılış saatinden önce sabahın ilk ışıklarıyla AVM kapısının önünde beklemeye başlayan vatandaşlar saat 10.00’da AVM’lerin kapılarının açılmasıyla birlikte kendilerini indirimin uygulandığı mağazalara attı. İndirimli ürünlerden ikişer ikişer alan vatandaşlar aldıkları ürünleri koltuklarının altına doldurarak kasada ödeme için sıra beklemeye başladı. Kasa sırasında uzun kuyruklar oluştuğu görülürken mağaza yetkilileri ise vatandaşların indirime gösterdiği ilgiden dolayı memnun olduklarını ve bu indirim kampanyasının Kasım ayının sonuna kadar süreceğini belirtti.

Başa dön tuşu