Medya

Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan bir arada! Merakla beklenen dizi Çöp Adam’ın yayın tarihi belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Çöp Adam yayın tarihi belli oldu. Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen dizi Elçin Sangu ve Engin Altan düzyatan’ı biraraya getiriyor.

Yeni sezonda televizyon ekranlarında birbirinden iddialı diziler yayın hayatına başlarken en çok beklenen yapımlardan biri de Çöp Adam oldu. Hem oyuncu kadrosu hem de gerçek hayattan uyarlama hikayesi ile merak edilen dizide Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan başrolleri paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan diziden ilk fragman yayınlandı. Aynı zamanda Çöp Adam dizisi yayın tarihi de açıklandı.

Yeni dizi Çöp Adam daha şimdiden izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Özellikle gerçek hayat hikayesinden uyarlama olması sebebiyle birçok kişi diziyi bekliyor. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı dizi aynı zamanda güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Çöp Adam dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Melek Gençoğlu ile Su Ersöz kaleme alıyor.

KİTAPTAN UYARLAMA HİKAYESİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Çöp Adam dizisi, Gülseren Buğdaycı oğlunun kitabından uyarlanarak beyaz cama taşınıyor. başrollerde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yanı sıra Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon gibi Usta isimler yer alıyor.

Dizide bir Peri ve Tamer’in bir anda kendilerini sıradışı bir oyunun içinde bulması anlatılıyor. Tamer’in geçmişten gelen sorunları, anne ve babası ile ilişkileri de dizinin ana konusunu oluşturuyor.

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Çöp Adam ilk fragmanı ile herkesi etkisi altına almayı başarırken dizinin yayın tarihi de açıklandı. Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan’ın başrollerini paylaştığı Çöp Adam dizisi ilk bölümü ile 23 Kasım çarşamba akşamı saat 20.00’de Star TV’de izleyici karşısına çıkacak.

İşte ilk fragman;

Başa dön tuşu