Ekonomi

Elinde 1 Doları bile olan köşeyi dönecek! Sakın satmayın, saç baş yolar pişman olursunuz! Dolar kurunda akıllara durgunluk verecek seviye

Elinde Dolar olanlara Selçuk Geçer’den uyarı geldi. Dolar TL kuru yılsonunda rekora ulaşacak. Sakın elinizdekini çıkarmayın. 1 Doları bile olanlar ikiye katlayacak.

Elinde 1 Doları bile olan köşeyi dönecek! Sakın satmayın, saç baş yolar pişman olursunuz! Dolar kurunda akıllara durgunluk verecek seviye. Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer’den elinde bir dolar bile olanlara çok önemli uyarılar geldi. Dolar kurunda Kasım ve Aralık ayının çok önemli olduğunu söyleyen Selçuk geçer,  satmayın uyarısında bulundu. Ünlü Ekonomist aynı zamanda dolar kurunun geleceği yeni rakamı da açıkladı. Sert hareketler beklediğini söyleyen Selçuk Geçer, “Herkes görecek” dedi. Peki, Dolar kuru yıl sonunda ne kadar olacak? Dolar ne kadar yükselecek?

Dolar kurunu ilişkin tahminleri ile sık sık konuşulan ünlü Ekonomist Selçuk geçer yeni tahminlerini sıraladı. Ünlü ekonomist doların yılsonunda geleceği rakamı açıkladı. Elinde 1 dolar bile olanlar için gelecek günlerin önemli olduğuna dikkat çeken Selçuk Geçer, Mutlaka beklenmesi gerektiğini dile getirdi. Peki, Dolar ne zaman yükselecek? Dolar kuru kaç TL olacak?

KASIM VE ARALIK AYLARI ÇOK ÖNEMLİ

Selçuk geçer, yılsonuna doğru yaklaşırken Dolar yatırımcısı ne uyandı. Türkiye’nin ekonomisinin adeta bir bataklığa sürüklendiğini iddia eden Selçuk geçer, Kasım ve Aralık aylarının Dolar kuru için çok önemli olduğuna dikkat çekti. Dolar ile ilgili yeni tahminin 28 TL olduğunu söyleyen ünlü ekonomist yılsonunda bu rakamın kaçınılmaz olduğunu da dile getirdi.

SERT HAREKETLER OLACAK

Altın fiyatlarındaki Yükseliş gibi dolar kurunun da bir anda sıçrayacağını ve daha da yükseleceğini söyleyen Selçuk geçer, dolara olan talebin de her geçen gün artmaya devam edeceğini dile getirdi. Dünyada dolar kıtlığı beklentisi olduğunu da sözlerine ekleyen Ekonomist Selçuk geçer yıl sonu için tahmininin 28 TL olduğunu ifade etti. Elinde doları olanları bir kez daha uyaran Selçuk geçer satmayın diyerek vatandaşların yatırımlarını korumalarını istedi.

Başa dön tuşu