Ekonomi

Emekli aylığı alan herkesi kapsıyor! İstisna yok, koşul yok, şart yok, emekli maaşına ek 7500 TL ödeme hesaba yatıyor

Emekli maaşı alanlar dikkat. Maaşınıza ek ödeme hesaba yatıyor. İstisna yok, şartı yok koşul yok. Sadece tek bir imza atmanız durumunda 7500 TL ödeme alabilirsiniz.

Emekli aylığı alan herkesi kapsıyor! İstisna yok, koşul yok, şart yok, emekli maaşına ek 7500 TL ödeme hesaba yatıyor. Emeklilik hayatına devam eden vatandaşlar ne yazık ki 2022 yılında yüksek enflasyon ve artan hayat pahalılığı nedeniyle oldukça zor günler geçiriyor. Bir çok emekli aldıkları maaşla asgari ihtiyaçlarını bile karşılayamıyor. Merak etmeyin bu durumda da bankalar devreye giriyor ve emeklinin derdine derman oluyor. Bankaların sağladığı karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para desteğiyle emekliler rahat nefes alma fırsatı buluyor. Kasım ayında da emekliler için ödenen karşılıksız nakit fırsatlarında çıtayı yükseldikçe yükseldi.

Birçok özel banka emeklilere binlerce lira maaş promosyonu ödemesi yapmaya başladı. Peki, hangi banka ne kadar maaş promosyonu veriyor? Emekliye en yüksek promosyon veren bankalar hangileri? Emekli maaşını taşıyan ve maaş promosyonu imkanından faydalanmak isteyenler için bankaların kasım ayı da verdiği promosyon tutarları haberimizde…

FİNANSBANK’TAN 5000 TL PROMOSYON ÖDEMESİ

Finansbank, kasım ayında emekli maaşı alanlara 5000 TL promosyon ödemesi yapacak. Bankanın tek şartı maaşınızı taşımak ve üç yıl boyunca bankada kalma taahhüt vermek. Bunun dışında Finansbank herhangi bir ek koşul aramıyor sadece en yakın şubeye giderek maaş taşımanız ve imza atmanız yeterli oluyor.

AKBANK 7000 TL’YE KADAR PROMOSYON VERİYOR

Emekli maaş promosyonu konusunda oldukça bonkör bankalardan biri olan Akbank kasım ayında başvuru yapan ve maaşını taşıyan emeklilere 7000 TL’ye varan promosyon ödemesi yapıyor. Akbank’ın emekli promosyon kampanyasından ödemeler maaşa göre farklılık gösteriyor. Ancak yine de diğer bankalara oranla en yüksek promosyon fırsatını Akbank sunuyor.

TEB KASIM AYI PROMOSYON ÖDEMELERİ

Kasım ayında maaşını taşıyanlara Türkiye ekonomi Bankası’ndan da özel sürprizler var. Maaşı 3500 TL’ye kadar olan emeklilere 4200 TL, 7500 TL’ye kadar olan emeklilere 4900 TL 10.000 TL’ye kadar olan emekleri 6300 TL ve 10.000 TL üstü maaş alan emeklilere 7000 TL maaş promosyonu anında veriliyor. Başvuru işlemleri sırasında ekstra bir evrak götürmenize ya da fatura ödeme talimatı vermenize gerek yok doğrudan promosyon miktarı hesabınıza geçiyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN 6000 TL’YE PROMOSYON FIRSATI

Son olarak Türkiye İş Bankası da kasım ayında emeklilere promosyon açısından büyük fırsatlar sünüyor. Maaşını taşıyan ve Türkiye İş Bankası’nda kalma taahhütü veren emekliler 6000 TL’ye varan promosyon imkanından yararlanabiliyor. Promosyon üç yıllık sözleşme karşılığında veriliyor ekstra bir koşul aranmıyor. Sadece maaşınızı taşımanız yetiyor.

Başa dön tuşu