Ekonomi

Emekli maaşı alanlar bayram edecek! SSK, BAĞ-KUR ve 4C’li emekliye o bankadan 7.750 TL bayram ikramiyesi ödenecek

Emekli maaşı alanlara müjde! Banka maaşa ek yılbaşı ikramiyesi ödemesi yapacak. Tek bir başvuru ile 7750 TL nakit ödeme alabilirsiniz.

Emekli maaşı alanlar bayram edecek! SSK, BAĞ-KUR ve 4C’li emekliye o bankadan 7.750 TL bayram ikramiyesi ödenecek. 2023 emekli maaş zammı belli oldu bankalardan da peş peşe hamleler gelmeye başladı. Yeni yılda emekli maaşlarında artış olan SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisi için bankalar kolları sıvadı. Emekliye yapılan ek ödemelere zam geldi. O banka Az önce resmi açıklama yaparak emekliye yılbaşı ikramiyesi vereceğini duyurdu. Hemen başvuru yapan tüm emekliler 7750 TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para alma şansına sahip olacak. Emekliye ek gelir olacak ödemenin detayları haberimizde…

SSK, BAĞ-KUR ve 4C’li emekliye yılbaşı piyangosu vurdu. Bugün yeni zamlı maaşlarını öğrenen emekliler için bankalarda devreye girdi. O banka az önce yeni bir duyuru yaparak emekliye 7750 TL’ye Varan nakit destek ödemesi vereceğini bildirdi. Üstelik sadece tek bir şartla emekliye destek verilecek. Emekli maaşına ek olarak yapılacak olan ödeme 3 gün içinde hesaba geçecek. Emekliye yılbaşı ikramiyesi ile ilgili merak edilenler haberimizde…

YAPI KREDİ BANKASI AZ ÖNCE AÇIKLADI

Yeni yılın yeni promosyon kampanyası Az önce Yapı Kredi Bankası tarafından açıklandı. Bugün emekli maaşına zam alan milyonlarca emekliyi davet eden Yapı Kredi Bankası, maaşa göre promosyon fırsatı sunacağını duyurdu. bankadan yapılan resmi açıklamaya göre emekli maaşı 3500 TL ve üstü olan tüm emekliler 7750 TL’ye kadar promosyon fırsatından faydalanabilecek. Yapı Kredi bankasının emekli promosyon fırsatına ek olarak sunduğu özel teklifler de var.

Emekli maaşı alan tüm emekliler maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşımaları halinde ücretsiz havale ve EFT işlemi yapabilecek aynı zamanda bankanın emekliye özel olarak hazırladığı Kredi tekliflerini değerlendirebilecek. Bunun yanında bir yakınını referans olarak bankaya getiren emekliye de her yakını için 250 TL Ek ödeme yapılacak.

HEMEN ŞUBEYE GİDEREK BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Yapı Kredi emekli maaşı taşıma başvurusunu hemen banka şubelerine giderek yapabilirsiniz. Şubeye TC kimlik kartı ile birlikte gitmek yetiyor herhangi bir ek evrak istenmiyor. Bunun yanında Yapı Kredi’nin mobil uygulaması ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden de emekli maaşı taşıma başvurusu yapmak mümkün.

Yapı Kredi emekli promosyon ödemesi 36 aylık taahhüt karşılığında veriliyor. Emekli maaşını taşıyarak imza atan emekliler hak ettikleri promosyon ücretini 3 gün içinde ATM’den çekebiliyor. emekli promosyon fırsatını değerlendirmek için emekli maaşınızın taşınması ve onaylanması yeterli oluyor. Herhangi bir ek koşul bulunmuyor. Yapı Kredi Bankası aynı zamanda emekliye sunduğu promosyon tekliflerinin yanında kredi kartından da aidat ya da herhangi bir ücret talep etmiyor.

Başa dön tuşu