Ekonomi

Emekli maaşı alanlar dikkat! 3 yıllık imza atana 12 bin TL ek ödeme veriliyor! SSK, BAĞ-KUR, Memur Emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlar zaman kaybetmesin

Emekliler müjde! 3 yıllık sözünüz karşılığında verilecek ek ödeme 12 bin TL’ye yükseldi. O banka SSK, Bağ-Kur, Memur Emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlara anında ödeme veriyor.

Emekli maaşı alanlar dikkat! 3 yıllık imza atana 12 bin TL ek ödeme veriliyor! SSK, BAĞ-KUR, Memur Emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlar zaman kaybetmesin. Emeklilere bankalar tarafından yapılan ödemeler aralıksız devam ediyor. Bankalar maaş promosyonu konusunda çıtayı her geçen gün yükseltiyor. SGK ile yeniden anlaşan bankalar, anlaşmanın yükümlülüklerini yerine getirmek üzere emekli maaş promosyonu rakamlarını güncelledi. Artık promosyon ödemeleri 12 bin TL’ye kadar yükseldi. Başvuru yapan emeklilerin sadece 3 yıllık maaş sözü vermesi halinde ödemeler hemen hesaba yatıyor. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor. Bankalara göre maaş promosyonu ödemeleri ve detaylar haberimizde…

Bankaların emekliye yaptığı promosyon ödemeleri artık büyük bir rekabet eden üstü. özel bankalar resmen promosyon vermek için birbiriyle yarışırken SGK ile yapılan yeni anlaşma sonrasında maaş promosyon ödemeleri 10.000 TL’nin üstüne çıktı. Kamu bankalarında ise en düşük ödeme 3500 TL olarak kaldı. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? kasım ayı yeni promosyon listesi ve güncel rakamlar haberimizde…

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU BAŞVURU ŞARTLARI

Kasım ayında bankalardan maaş promosyonu almak isteyen emekliler için başvuru şartları da güncellendi nokta emekliler yenileme işlemlerini artık banka şubelerinin yanı sıra mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden de yapabiliyor. Daha önce taahhüt vermemiş olan emekliler 3 yıllık anlaşma imzalamaları halinde 3 gün içinde ödemelerini alıyor. 36 aylık Yani 3 yıllık ödeme emeklilerin hesabına tek seferde yatıyor.

BANKALARIN PROMOSYON LİSTESİ

Peki hangi banka Kasım ayında ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? bankaların güncel promosyon rakamları belli oldu. işte banka banka promosyon listesi;

Akbank Kasım ayı promosyon kampanyası

Akbank SGK ile yaptığı anlaşma sonrasında kasım ayı promosyon tutarlarını güncelledi. bankadan yapılan açıklamaya göre emekli maaşı 3499 TL’ye kadar olanlara 4.200 TL, Emekli maaşı 7 bin 499 TL’ye kadar olanlara 4850 TL, Emekli maaşı 10.000 TL’ye kadar olanlara 6250 TL ve 10.000 TL üstü emekli maaşı alanlara 7000 TL ödeme yapıyor. Ayrıca maaşını Akbank’a Taşıyan emeklilere EFT ve havale işlemlerinde ücretsiz yaparken ayda bir defa farklı atmlerden ücretsiz para çekme şansına da sahip oluyor.

Fibabank Kasım ayı promosyon kampanyası

Kasım ayında Maaş promosyonu ödemelerini deyince ağlayan diğer bir banka ise Fibabanka oldu. Emekli maaş 3500 TL’ye kadar olanlara 3000 TL ödeme yapan Fibabank, 7 bin 500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 3500 TL bir garip 10 bin TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4500 TL ve 10.000 TL üstü emekli maaşı alanlara 5000 TL ödeme yapıyor.

Garanti bankası kasım ayı promosyon kampanyası

Garanti Bankası kasım ayı promosyon ücretleri de belli oldu. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 3500 TL’ye kadar emekli maaşı alan tüm emeklilere 3600 TL, Patron 500 TL’ye kadar maaş alan tüm emeklilere 4.200 TL ve 10.000 TL’ye kadar maaş alan tüm emeklilere 5400 TL ödeme yapılacak. maaşı 10.000 TL ve üstü olan emekliler ise Garanti Bankası’ndan 6000 TL promosyon alabilecek.

Bankalardan yapılan açıklamaya göre Bu rakamlar 30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli. Ayrıca bazı bankalar otomatik ödeme talimatı veren emeklilere ek ödeme fırsatı da sunuyor.

Başa dön tuşu