Ekonomi

Emekliler 8000 TL alma hakkınız var! Hemen başvuru yapın, ödeme bankaya kalmasın! Son tarih belli oldu

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi milyonlarca kişinin 8000 TL ödeme alma hakkı var. Son başvuru tarihi belli oldu sakın ödemeyi kaçırmayın.

Emekliler 8000 TL alma hakkınız var! Hemen başvuru yapın, ödeme bankaya kalmasın! Son tarih belli oldu. Hayat pahalılığı ve enflasyon emekli vatandaşların belini bükmeye devam ederken bankalardan da peş peşe müjdeli haberler geliyor. Emekliler yılsonuna kadar başvuru yapmaları halinde 8000 TL ödeme alma hakkına sahip oluyor. Ancak ödeme için geç kalmayın çünkü son başvuru süresi var. Yani 31 Aralık tarihine kadar başvuru yapan emekliler ekstra para alma şansına sahip olacak. Bankaların aralık ayı emekli maaş promosyonu kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Bankalar, temmuz ayından bu yana emekliye ödedikleri maaş promosyonu imkanlarında zam yapmaya devam ediyor. Emekli vatandaşlara binlerce liralık promosyon fırsatı sunan bankalar aralık Ayı’nın son günlerinin geldiği bugünlerde promosyon rakamlarına 2-3 katı zam yapmaya başladı. Yeni yıla daha fazla müşteri sayısıyla girmek isteyen bankalar emeklilere binlerce liralık ödeme yapacak. Şu anda emekli maaş promosyonu fırsatları maaşa göre 8000 TL’ye kadar yükseliyor. Ancak süresi içerisinde emeklerim başvuru yapması gerekiyor. Yani 31 Aralık tarihine kadar başvuru yapmayan emekliler promosyon fırsatından yararlanamıyor.

REKABET TÜM HIZIYLA DEVAM

Bankaların emekliye sağladığı maaş promosyonu kampanyasında rekabet aralık ayında da hız kesmeden sürüyor. Her geçen gün daha da yüksek rakamlarla emekliye teklif götüren bankalar aralık ayında aralarındaki rekabetin dozunu daha da arttırmış durumda. Bir çok banka emekli vatandaşların maaşına göre promosyon fırsatı sağlıyor. Özellikle yüksek maaş alan emekliler bankalardan 8000 TL’ye varan ödeme alma fırsatına sahip oluyor. Hem de tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz olarak. Ancak emekli maaş promosyonu konusunda son günler geldi. O sebeple emeklilerin bir an önce tercihini yapması gerekiyor.

ÜÇ YILLIK SÖZÜNÜZ KARŞILIĞINDA VERİLİYOR

Hem kamu bankaları hem de özel bankalar emekliye maaş promosyonu kampanyası yapıyor. Emekliye verilecek olan ödemeler üç yıllık taahhüt karşılığında sağlanıyor. Şu anda bir çok özel banka üç yıllık sözünüz karşılığında 7500 TL nakit promosyona ek olarak 500 TL ödül parası sağlıyor. Bankaların bu kampanyalarından faydalanmak için üç yıllık taahhüt name imzalamanız aynı zamanda fatura talimatı vermeniz gerekebiliyor. Bankalar şartları kendi bankacılık politikaları doğrultusunda belirliyor.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NASIL ALINIR

Özel bankalardan ve kamu bankalarından emekli maaş promosyonu almak için seçtiğiniz bankanın şubesine gitmeniz ya da mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden maaş taşıma işlemi yapmanız yeterli oluyor. Bankalar imza yattıktan üç gün sonra hak ettiğiniz promosyon tutarını üç yıllık peşin olacak şekilde banka hesabınıza yatırıyor. Ancak yeni emekli olacak vatandaşlar ilk maaşlarını bu bankadan çektikten sonra promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Ödemeler tek seferde ve peşin olarak yapılıyor.

Aralık ayı emekli promosyon kampanyalarında süreç yavaş yavaş sona doğru ilerliyor. Bu sebeple emekli vatandaşların promosyon alabilmek için 31 Aralık tarihine kadar seçtikleri bankaya başvuru yapmaları gerekiyor.

Başa dön tuşu