Ekonomi

Emekliye akşam müjdesi geldi! Karşılıksız 10 bin TL ödeme verilecek! Son tarih yaklaşıyor, geç kalmadan başvuru yapın

Milyonlarca emekliye akşam müjdesi geldi. Karşılıksız ve geri ödemesiz verilen promosyon ücretlerine zam yapıldı. 10 bin TL ek ödeme için son başvuru tarihi yaklaşıyor.

Emekliye akşam müjdesi geldi! Karşılıksız 10 bin TL ödeme verilecek! Son tarih yaklaşıyor, geç kalmadan başvuru yapın. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine yapılan promosyon ödemelerine zam geldi. 1 Kasım tarihinden itibaren tüm özel bankalar rakamları değiştirirken en yüksek promosyonu ödeyen banka da belli oldu. Bankalar artık herkese aynı ödemeyi yapmak yerine maaşa göre ödeme yapacak. Peki, hangi banka ne kadar maaş promosyonu veriyor. Emekli maaş promosyonu ile ilgili merak edilen her şey haberimizde…

SGK ve Bankalar arasında 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olan anlaşma doğrultusunda emeklilere verilen promosyon ödemeleri devam ediyor. Kasım ayında maaş promosyonu ücretleri hesaplara zamlı olarak yatıyor. Ancak SGK ile yeniden sözleşme imzalayan bankalar, artık herkese aynı rakamı ödemek yerine maaşa göre ödeme yapıyor. Yani maaşınız ne kadar yüksekse alacağınız promosyon rakamı da o kadar yüksek oluyor. Bankalar 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren emekliye ödeyecekleri rakamları peşpeşe değiştirmeye başladı. Yapı Kredi Bankası da güncelleme yapan ilk bankalardan biri oldu. 1 Kasım tarihinden itibaren Yapı Kredi’nin emeklilere ödeyeceği rakam 10 bin TL’yi geçti.

YAPI KREDİ YENİ RAKAMLARINI DUYURDU

Yapı Kredi Bankası emekliye ödeyeceği yeni rakamları peş peşe açıkladı. 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak kampanyaya göre artık emekliye 10 bin TL üstünde ödeme yapılacak. Yapı kredi Bankası konu hakkında resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaparak maaş promosyonuna ek olarak referans kampanyası da yapacağını açıkladı.

Yapı Kredi Bankası maaş promosyonuna ek olarak yaptığı referans kampanyasını 10 kişi ile sınırlı tutuyor. Kampanya kapsamında emekli bir yakınını bankaya getirenler kişi başı 250 TL ek ödeme alma şansı elde ediyor. Yani 10 yakınına referans olanlar toplamda 2500 TL ödül kazanma şansı elde ediyor. Bu durumda da bankanın verdiği toplam promosyon ücreti 10 bin TL’nin üstünde oluyor.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATINA DA EK ÖDEME VAR

Yapı Kredi Bankası, 21 Aralık 2022 tarihine kadar bankaya başvuru yapan emeklilere 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde 200 TL daha ekstra ödeme yapıyor. Aynı zamanda Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartını kullananlara da ekstra 500 TL ödeme yapılıyor.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 ARALIK 2022

Emekliye Yapı Kredi Bankası tarafından ödenecek olan toplam maaş promosyonu 7 bin 750 lira olarak belirlendi. Ancak yukarıda da belirtildiği gibi ek koşulları yerine getirenlere verilecek olan tutar 10.000 TL’nin üstünde olacak.

Maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşımak isteyenler için son başvuru tarihi de belli oldu. Başvurularınızı 31 Aralık 2022 tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Yapı Kredi maaş promosyonu başvuruları banka şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor.

Başa dön tuşu