Ekonomi

Emekliye karşılıksız ödeme için son 6 gün! 10 bin TL’ye varan nakit destekten faydalanmak isteyenler hemen bu bankaya gitsin

Emekliler dikkat! Karşılıksız maaş promosyon ödemeleri için geri sayım başladı. Vakit kaybetmeden bu bankaya giderek başvurunuzu yapın, 10.000 TL ödemeyi kapın.

Emekliye karşılıksız ödeme için son 6 gün! 10 bin TL’ye varan nakit destekten faydalanmak isteyenler hemen bu bankaya gitsin. SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi milyonlarca kişi için bankaların emekli maaş promosyonu süreci aralıksız devam ediyor. TEB’de En yüksek emekli promosyonu veren bankalardan biri olarak bu süreçte öne çıkıyor. Temmuz ayından bu yana verdiği promosyon rakamları ile özel bankalar arasındaki rekabeti daha da körükleyen Türkiye Ekonomi Bankası Kasım ayına özel olarak yeni tekliflerini duyurdu. Emekliye 7.000 TL’ye Varan promosyon veren Türkiye Ekonomi Bankası, aynı zamanda yakınını getiren nerede 250 TL’lik nakit promosyon fırsatı sunuyor. Türkiye Ekonomi Bankası’nın vereceği toplam tutar ise 10000 TL’yi aşıyor.

TEB, emekli maaşını taşıyarak 3 yıl boyunca kendisinden almayı taahhüt eden SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi Milyonlarca kişi ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlara emekli maaş promosyonu ödemesi yapıyor. Ödemeden faydalanmak için emeklilerin 36 aylık taahhüt vermeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra 2 adet otomatik ödeme talimatı da aranan şartlar arasında bulunuyor. Ayrıca TEB, maaş promosyonu kampanyasının yanında emeklilere farklı avantajlar da sağlıyor. Düşük faizli kredi, Ücretsiz havale ve EFT gibi işlemler Türkiye Ekonomi Bankası’nı tercih eden emeklileri bekliyor.

ANINDA 7000 TL NAKİT PARA HESAPLARDA

Tüm emekliler, maaşını Türkiye Ekonomi Bankası’na taşımaları halinde koşulsuz şartsız 7000 TL nakit paradan faydalanabiliyor. Promosyona ek olarak TEB Bankası tarafından emekli yakınını bankaya getirenlere de ödeme veriliyor. Bu ödeme toplamda 500 TL oluyor. Ayrıca kampanyadan faydalanmak isteyen emeklilere düşük faizli kredi fırsatları da sağlanıyor. Emekliler 36 ay boyunca TEB’den maaş aldıkları sürede havale ve EFT işlemlerini de tamamen ücretsiz olarak yapıyor.

TEB PROMOSYON KAMPANYASI DETAYLARI BELLİ OLDU

Türkiye Ekonomi Bankası’nın yeni promosyon kampanyası 1 Kasım 2022 Tarihi itibari ile güncellendi. 36 aylık taahhütnameyi imzalayıp emekliler anında 7000 TL nakit ödemeden faydalanabilirken en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri de gerekiyor. Ayrıca TEB, otomatik ödeme talimatı verilen faturaların bir tanesini mutlaka elektrik faturası olmasını istiyor. TEB tarafından emekli müşterilerine ödenecek olan Maaş promosyonu tablosu ise şöyle;

0-3.499 TL           3.000 TL               1.200 TL               4.200 TL

3.500-7.499 TL  3.500 TL               1.400 TL               4.900 TL

7.500 TL ve 9.999 TL       4.500 TL               1.800 TL               6.300 TL

10000 TL ve üzeri            5.000 TL               2.000 TL               7.000 TL

BAŞVURULAR ŞUBELERDEN YAPILIYOR

TEB Maaş promosyonu ödemeleri için başvuru işlemleri şubelerden yapılıyor. Yani en yakın banka şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında e-devlet üzerinden ve maaş taşıma işlemlerinizi gerçekleştirme şansınız bulunuyor.

Başa dön tuşu