Ekonomi

Emekliye müjde! Zamlı maaşa zamlı promosyon geliyor! Bankalar yarışa yeniden başladı o ödemelere ayar çekildi

SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisine bankalardan müjde. Yarış yeniden başladı. Emekli maaş zammı sonrası bankalardan promosyona ince ayar geldi.

Emekliye müjde! Zamlı maaşa zamlı promosyon geliyor! Bankalar yarışa yeniden başladı o ödemelere ayar çekildi. Milyonlarca emekli Ocak 2023 zamlı maaşlarını dün öğrendi. Emekli maaşlarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile yüzde yirmi beş zaman uygulandı. Zam sonrası bankalardan da yeni bir hamle geldi. Kasım ayında SGK ile yeni anlaşma yapan bankalar emekli promosyonlarını geçtiğimiz aylarda güncellemiş ti. ancak emekli maaşlarına yapılan zam sonrası bankalarda promosyon ücretlerine zam yaptı. hazır olun bankalardan zamlı maaşı zamlı promosyon geliyor.

SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisine bankalardan yeni müjde geldi. emekli maaşına zam alan emekliler, artık promosyon ücretlerini de zamlı almaya başlayacak. Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren duyuruyu bankalar peş peşe açıkladı. Ocak 2023 emekli maaş promosyon ödemelerine de zam yapıldı. yani emekliler zamlı maaşlarını alırken promosyon ücretlerine de zamlı olarak almaya başlayacak. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? en yüksek promosyon hangi bankada? 2023 bankaların güncel emekli promosyon ödemeleri haberimizde…

EMEKLİ MAAŞ ZAMMI BELLİ OLDU

SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisi milyonlarca vatandaş Dün Türkiye İstatistik Kurumu tarafından yapılan enflasyon açıklaması sonrası yeni Zamlı emekli maaşlarını öğrendi. Böylece milyonlarca emeklinin maaşı değişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise dün akşam saatlerinde sürpriz bir açıklama yaparak zam oranının yüzde 25 olacağını duyurdu. Emekliye devletten gelen müjdeler sonrasında bir güzel haber de bankalardan geldi. Emekli maaşı artan emekliye bankalarda yeni bir jest yaparak emekli maaş promosyonu ücretlerini arttırdı.

2023 OCAK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONLARI LİSTESİ

Sosyal Güvenlik Kurumu ile yeni bir anlaşma yapan bankalar maaşını taşıyan emekliye emekli maaş promosyonu ödemesi yapıyor. 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş alma sözü emekliler bu ödemeden faydalanabiliyor. Üstelik SSK BAĞ-KUR ya da memur emeklisi olmak fark etmiyor tüm emekliler bu ayrıcalıktan yararlanıyor. Yeni yılın gelmesiyle birlikte emekliler zamlı maaşlarını öğrendi.

Emekli maaş zammının açıklanması ile birlikte bankalardan da yeni hamleler gelmeye başladı. Birçok banka peş peşe promosyon ücretlerinde güncellemeye gitti. emekli maaşına göre ödenen promosyon rakamlarında maaş zammına doğru orantılı olarak artış yapıldı. şu anda Birçok banka en düşük 5000 TL en yüksek 12.000 TL’ye Varan promosyon ödemesi yapıyor. maaşınızı taşımak istediğiniz bankaların internet sitesini ziyaret ederek güncel promosyon ücretlerini öğrenebilirsiniz.

MAAŞ TAŞIMAK YETERLİ OLUYOR

Birçok bankadan Emekli promosyonu alabilmek için maaşımızı taşımak ve 36 aylık taahhüt sözleşmesini imzalamak yeterli oluyor. Taahhüdünü veren emekliler binlerce liralık promosyonu 3 gün içerisinde hesaplarından çekebiliyor. Ayrıca bankalar maaşını taşıyan emekliye ücretsiz havale ve EFT ile düşük faizli kredi başta olmak üzere bir çok ayrıcalık sağlıyor. Bazı bankalar ek koşullar doğrultusunda ek promosyon ödemesi de yapıyor. Örneğin TEB Bankası, maaşını taşıyan ve yakınlarını da bankaya gelmeye ikna eden emekliye kişi başı 250 TL olmak üzere Toplamda 10 kişi ile sınırlı ek promosyon ödemesi veriyor.

Başa dön tuşu