Ekonomi

Emekliye Şubat dopingi! Akbank, Yapı Kredi, ING, TEB, Garanti peş peşe açıkladı, promosyon arşa çıktı

Bankalardan emekliye Şubat ayında promosyon dopingi. Milyonlar bu haberle sevinçten havalara uçacak. peş peşe açıklandı promosyon rakamları arşa çıktı.

Emekliye Şubat dopingi! Akbank, Yapı Kredi, ING, TEB, Garanti peş peşe açıkladı, promosyon arşa çıktı. Emekli maaşı alan kişilere bankalardan güzel haber geldi. Ocak ayının sona ermesi ile birlikte Şubat ayı için yeni promosyon haberleri duyurulmaya başlandı. Milyonlarca emekli bu haberi alınca sevinçten uçacak. Çünkü Şubat ayında emekli promosyonları artıyor. Bankalar emeklilere binlerce liralık ödeme yapmaya hazırlanıyor. Bugün de şubat ayının ilk promosyon açıklamaları geldi. Akbank, Yapı Kredi, ING, TEB, Garanti az önce duyurdu. 2023 Şubat ayı güncel promosyon rakamları haberimizde…

13.5 milyon emekli vatandaş bankaların ödediği promosyon ücretleri sayesinde rahat bir nefes alma imkanı buluyor. Ocak ayının sona ermesi ve şubat ayının başlaması ile birlikte emekliye verilecek promosyonlar bankalar tarafından güncellenmeye başlandı. Şubat ayı emekli maaş promosyonu teklifleri özel bankalar tarafından duyuruldu. Akbank Yapı Kredi ING TEB Garanti Bankası Peş peşe yeni rakamlarını açıkladı. 5.500 TL ve üstte emekli maaşı alanlar bankaların bu teklifini sakın kaçırması. Çünkü binlerce liralık promosyon Şubat ayında sizi bekliyor. 2023 Şubat ayı güncel emekli promosyon ücretleri haberimizde…

8.000 TL’YE VARAN MAAŞ PROMOSYONU VERİLECEK

Bankalardan emeklilere şubat ayında da promosyon ödemeleri devam edecek. gelen son bilgilere göre 5 özel banka yeni promosyon hesaplamalarını yaptığı nokta Akbank, Yapı Kredi Bankası, ING Türkiye, TEB Bankası, Garanti Bankası Şubat ayında 4200 TL ile 8000 TL arasında değişen promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Bu bankaların şubelerinden, mobil bankacılık hizmetleri aracılığıyla internet bankacılığı üzerinden Maaş promosyonu başvurusu yapmak mümkün. özel bankalar emekliye verecekleri promosyon fırsatlarında ek koşul istemiyor. Sadece emekli maaşını taşıyarak 36 ay boyunca bu bankalardan birinde kalmak yeterli oluyor.

MART AYINDA DAHA DA ARTACAK

Özellikle Mart ayında emekliye ödenecek promosyon rakamlarının daha da artacağı tahmin ediliyor. Hatta Mart ayında çift haneli rakamlar da telaffuz ediliyor. Bunun sebebi ise EYT’lilerin emeklilik dilekçelerini vermeleri ve 1 Mart tarihinden itibaren Maaş almaya başlamaları olacak. Emekli sayısının 16 milyonu geçmesiyle birlikte Mart ayından itibaren bankaların 20-25.000 TL aralığında değişen bir promosyon ödemesi yapması bekleniyor.

Başa dön tuşu