Ekonomi

Emekliye trink ödeme! 3 banka az önce duyurdu, 25 bin TL nakit para anında hesaba yatacak!

Emekliye düşük faizli kredi duyurusu geldi! 3 banka trink diye hesaba 25.000 TL yatırıyor. Başvuru şartları belli oldu, elinizi çabuk tutun.

Emekliye trink ödeme! 3 banka az önce duyurdu, 25 bin TL nakit para anında hesaba yatacak! Emekliler bir yandan banka promosyonu heyecanını Yaşarken bir yandan da düşük faizli kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Çeşitli ihtiyaçları için düşük faizli kredi kullanmak isteyen emeklilere 3 kamu Bankası’ndan Az önce resmi duyuru yapıldı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank emekliye kesenin ağzını açtı. Başvuru yapan emeklilere düşük faizli 25.000 TL kredi fırsatı sunuluyor. Başvuru şartları ve detaylar belli oldu.

Devlet bankaları, emeklinin gönlünü alabilmek için yeni kampanyalarını peş peşe duyurmaya devam ediyor. Temmuz ayından bu yana düşüp kalan promosyon rakamları sebebiyle eleştirilen kamu bankalarından Bugün müjdeli haber geldi. promosyondan farklı olarak emeklilere düşük faizli kredi verilecek. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank başvuru yapan emekliler için muslukları sonuna kadar açıyor. Kamu bankalarının Kredi başvurularında şartlarda kolaylaştırıldı. Düşük faizli 25.000 TL nakit kredi kullanmak isteyen emekliler için Tüm detayları derledik. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi başvuru şartları haberimizde…

EMEKLİYE 36 AY VADELİ NAKİT PARA VERİLECEK

Emekli maaşı alan herkes kamu bankalarından düşük faizli 25000 TL kredi kullanabilecek. Emekliye kredi veren kamu bankaları, 36 ay vade seçeneği ile geri ödeme imkanı da sağlıyor. Emeklinin aldığı maaşa göre verilen düşük faizli kredi kampanyasında başvuru ile aynı gün Onay veriliyor. Yani 25 TL’ye Varan ihtiyaçlarınız aynı gün içinde kamu bankaları tarafından karşılanıyor.

3 AY ÖDEME ERTELEME SEÇENEĞİ DE VAR

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank emeklilere düşük faizli kredi kampanyasında erteleme seçeneği de sunuyor. Yani başvuru yapan ve onay alan emekliler kredilerinde 90 gün sonra ödemeye başlayabiliyor. 25 bin TL düşük faizli emekli kredisi kampanyasında başvuru şartları da oldukça kolay, banka şubelerine giderek, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bankaların kredi kullanım koşullarına da uygun olmanız gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, emekli olmak, bankalara icralık ya da avukatlık borcunuzun bulunmaması aranan şartlar arasında yer alıyor. Bu şartları Taşıyan emekliler 25 bin TL düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları durumunda 5 dakika içerisinde parayı kullanabiliyor.

Başa dön tuşu