Ekonomi

Emekliyi mest edecek duyuru geldi! O banka vanayı açtı, tamı tamına 8000 TL promosyon ödeyecek

Emeklinin yüzünü güldürecek promosyon rakamı geldi. O banka muslukları emekli için açtı, oluk oluk para akıtıyor. Tam 8000 TL maaş promosyonu verecek.

Emekliyi mest edecek duyuru geldi! O banka vanayı açtı, tamı tamına 8000 TL promosyon ödeyecek. Bankalar arası promosyon rekabeti yeni yılda da sürüyor. Bir banka daha emekliye özel yeni promosyon teklifini açıkladı. 5500 TL ve üstü maaş alan tüm emekliyi ilgilendiren duyuru bankanın resmi internet sitesinden yapıldı. SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklileri ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlar da Şubat ayı sonuna kadar başvuru yaparak bu kampanyadan faydalanacak. Peki Şubat ayı emekli promosyon ücretleri ne kadar oldu? İşte güncel promosyon ücretleri…

13 milyon 700 bin emekli için bankalar arasında promosyon yarışı sürüyor. Geçtiğimiz yıl rekora koşan promosyon ödemeleri 2023 yılında da aralıksız şekilde sürüyor. Şubat ayında promosyon rakamlarını güncelleyen son banka Garanti BBVA oldu. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuru emeklinin yüzünü güldürdü. Çünkü Garanti Bankası’nın yeni promosyon ücreti 8000 TL’ye kadar yükseldi. Peki Garanti Bankası emekli promosyon rakamları ne kadar? İşte Şubat ayı güncel promosyon ücretleri…

GARANTİ BANKASI 2023 ŞUBAT AYI GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Türkiye’nin en köklü özel bankalarından olan Garanti BBVA, emeklilere özel kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Her zaman promosyon konusunda cömert olan Garanti Bankası’nın Şubat ayı promosyon ücretleri güncellendi. Garanti BBVA güncel promosyon ücretleri şöyle oldu:

3 bin 500 TL altında emekli maaşı alanlara: 3 bin 600 TL

3 bin 500 TL – 7 bin 500 TL arasında emekli maaşı alanlara: 4 bin 200 TL

7 bin 500 TL – 10 bin TL arasında emekli maaşı alanlara: 5 bin 400 TL

10 bin TL ve üzerinde emekli maaşı alanlara: 6 bin TL

Bu rakamlara ek olarak Garanti Bankası’nda referans kampanyası da var. Yakınını getirene bankadan kişi başına 250 TL ek promosyon veriliyor. Böylece Garanti Bankası maaş promosyonu 8 bin TL’ye kadar çıkıyor.

SADECE 3 YILLIK TAHAHÜT VERMEK YETİYOR

Garanti BBVA maaş promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyenler için tek şart 3 yıllık taahhüt vermek. Yani maaşını taşıyan ve 3 yıl bankada kalma sözü veren herkes promosyon alabiliyor. Garanti Bankasında promosyona ek olarak emeklileri bekleyen başka avantajlar da var. Düşük faizli kredi, ücretsiz havale ve EFT, ortak ATM’lerden ücretsiz para çekme bu avantajlardan bazıları. SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklileri ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlar Şubat ayı sonuna kadar maaşlarını Garanti Bankası’na taşıyarak avantajlardan yararlanabilir.

Başa dön tuşu